Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az lehet, hogy rajtam már...

Az lehet, hogy rajtam már átment a korona vírus?

Figyelt kérdés
Még februárban nagyon beteg voltam:száraz köhögés, 39.9 fokos láz, és volt olyan amikor úgy éreztem hogy meg fogok halni.

2020. jún. 3. 00:49
 1/7 anonim válasza:
92%
Lehetséges, ha biztosra szeretnél menni akkor csináltass egy tesztet az jobban megmondja. Távolabbi ismerősök közül is többek voltak ilyenbe mint Te csak ők januárba.
2020. jún. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
91%
Igen, könnyen előfordulhat, anya is ugyan így volt, és szentül hiszi hogy korona volt.
2020. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont március első hetében volt, iszonyatosan rosszul voltam. A hangom még azután egy hétig ilyen rekedtes volt. Utolsó pillanatban mentem a háziorvoshoz hogy adjon igazolást (szombaton) a hétről és akkor még bőven rekedt voltam meg fújtam az orromat rendesen. Először közölte hogy biztos hogy nem ad igazolást mert biztosan kamuzok. Mondom legalább vizsgáljon meg. Oké tényleg béna voltam de akkor még szemmel láthatóan gyógyulófélben voltam, a hangomról hallatszott hogy 3 napig kiköptem a tüdőmet :D majd 13án bezárták az iskolákat.

Gondolhatod hogy megállt az ütő bennem. Dehát eltelt 2 hónap se az iskolában, se az ismeretségi körömben nincs olyan aki meghalt volna vagy pozitívan tesztelték volna

2020. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges. De csak a tesztel derül ki. Engem behívattak h leteszteljenek és 7szer lett negatív 5ször meg pozitív. Na kössz
2020. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát hogyha voltam koronavírusos, akkor egy mostani tesz is kimutatná?
2020. jún. 3. 09:32
 6/7 anonim válasza:
59%
Igen lehet hogy akkor olyan tesztet kell csináltatni. Haverom apukája múlt hónap középen csináltatott egy ilyet.
2020. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :3
2020. jún. 3. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!