Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A gyenge immunrendszerem...

A gyenge immunrendszerem miatt ,összesen 20-30 évet jósoltak nekem az orvosok. Jelenleg 18 vagyok ,mit tehetnék ?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert? Mi bajod van?
2020. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is az orvosok nem jósok, másodjára élj egészségesen, tegyél meg mindent, hogy boldog legyél és engedd el ezt a"jóslást" Így nem lehet élni.
2020. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, az orvosok garantáltan nem ezt mondták, legfeljebb te értetted rosszul.

Olyan gyenge immunrendszer nincs, amivel 30 évig lehet élni - ha tényleg gyenge lenne, akkor csecsemöként meghaltál volna.

Másrészt egyszerüen el kellene kezdeni normálisan élni, attól tud megerösödni.

Harmadszor olyat egyetlen orvos sem mond konkrét betegség esetén sem, hogy egy gyerek 30 éves korig fog csak élni!

2020. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak betegségek amikor az ezzel küzdő emberek nem érik meg az öregkort. A 20-30 végülis nem pontos "jóslás" , pontosan nem is lehet megmomdani ezeket. Bár nem tudom miről van szó pontosan, de a tudomány gyorsan fejlődik. Lehet higy olyan sokat fog annyira fejlődni, higy mondjuk 10 év múlva lesz rá jobb kezelés mint ami most van.
2020. jún. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimnek azt mondták, hogy tuti nem élem meg a 2 éves kort. 28 vagyok. Nem kell mindent elhinni.
2020. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!