Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem lesz második koronavírus...

Nem lesz második koronavírus hullám Magyarországon?

Figyelt kérdés

Most meg azt hangoztatták, hogy nem lesz második hullám, de mindig lesznek betegek néhány évig. Ott ahol második hullám van, ott lesz harmadik, negyedik meg tizedik is.


Mi hát az igazság?


Ha itthon tényleg lenne egy második hullám, megismétlődne ami most volt, akkor azt Magyarország nem birná ki. Lehet direkt nem is lesz.


Nem tudom, nem értek ehhez.



2020. jún. 24. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mást mond. Valaki szerint lesz, valaki szerint meg nem. Majd idővel kiderül.
2020. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Volt elso?
2020. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Volt elso?"


Igazából én is kíváncsi vagyok rá.

2020. jún. 24. 18:57
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Na ugye

Majd ha lesz egyaltalan elso hullam akkor kezdhetunk beszelni a masodikrol

2020. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Mire alapozod azt, hogy nem volt első hullám, kedves négyes?

Akkor ezek szerint az az 578 fő is csak kamu, és még mindig javában vígan élnek valahol, ugye?

Vagy csak simán ráfogjuk, hogy idős, mehet a levesbe, így-is úgy is meghaltak volna már. Ja, csak nem mindegy, hogy mikor és miért.

2020. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Es te tenyleg elhiszed ezeket a szamokat? Ha valaki meghal balesetben mar arra is rakenik hogy koronas volt

Vicc az egesz

Es arra alapozom kedves ötös hogy en nem vakon vagyok a nagyvilagban mint magyarorszagon rengeteg ember

Hogy űr ruhaban beoltozve maszkalnak mindenhol es ha rajtad nincs maszk le birnanak rugdosni

Na ez most jol esett

2020. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2020. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tehát novemberre várható.

Akkor megint leáll minden két hónapra, pont mire jönnek az ünnepek.

November-december erről fog szólni mint március-április is.

Szeptemberben elkezdődik az iskola aztán nemsoká leáll, vagyis lehet el sem kezdik szeptemberben sem.


Ez csak az én véleményem amit leirtam.

2020. júl. 1. 13:25
 9/14 anonim válasza:
Szerintem már nem fog ilyen sokáig tartani mivel már tudjuk (elvileg) hogy mit kell csinálnunk
2020. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
De én sem tudom
2020. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!