Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Conch piercing mellett vadhús....

Conch piercing mellett vadhús. Hogyan tüntessem el?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben szúrattam conch piercinget, eleinte semmi baj nem volt vele, aztán elkezdett mellette hol előjönni, hol eltűnni a vadhús. Általában Octenisept spray egy-két hét alatt leszedte, most viszon úgy tűnik, nem segít. Mindent kipróbáltam rá, Tetran kenőcstől kezdve hidrogén-peroxid oldatig (igaz, azt kb egy hete kezdtem csak el, szóval lehet, még türelmesebbnek kéne lennem), de nagyon makacsul ragaszkodik:(

Mit lehetne még tenni vele? Nektek mi vált be?



2020. jún. 29. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk nem kellene idegen anyagokkal a testedben élni.
2020. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha nagyon nem válik be semmi, akkor javaslom menj vissza oda ahol csinálták és kérdezd meg a piercert hogy mi a teendő. Egyébként én is szeretnék conch pc-t, már van egy helixem február óta de szerencsére eddig semmi baj nem volt vele :)
2020. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj el patikába és vegyél 3%-os hidrogén-peroxid oldatot, ha nincs készleten, rendelj, ha nem előrendelhető, akkor hyperol tabletta(útmutató benne van).

Azzal ecseteld napi 3 alkalommal legalább 3 héten át. Az ecsetelést úgy érdemes, hogy fültisztító pálcikát az oldatba mártasz, majd azt a vadhúsra helyezed és legalább 5 percig, de maximum 15 percig tartod rajta. Ezután a pálcika másik végét is megmártod, majd áttörlöd vele a vadhúst és környékét.

Idő kell neki, hogy leszárítsa. Ha nagyon nem válik be, akkor egy mód van, az pedig a sebészet, de akkor már valószínű, hogy az ékszer se túl jó. Érdemes egyenes szárú ékszer legyen és ne karika.

2020. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!