Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek bőrgomba ellen?

Mit tegyek bőrgomba ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok,már évek óta tart ez a problémam,rengeteg bőrorvost felkerestem,mindig kapok antibiotikumot es valami spreyt,általában nyáron jön ki a hátamon(minden évben rengeteget szolariumoztam és állitolag attol,de idén nem jártam)ma arra ebredtem hogy megin kijottek a gombak de csak a nyakamon es teljesen nem értem hogy mitol🙈nagyon szar mert elegge latszik es szégyelem.Nem tudtok esetleg valami házi praktikakat bőrgomba ellen?elore is koszonom
2020. aug. 1. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Étrend változtatás? Nem vagyok orvos, félreértés ne essék, dr sokszor olvasom, hallom, hogy bizony rengeteg számít egy betegségnél az étrend, életmód. A szénhidrát (főleg cukrok) elhagyása esetleg jótékony hatással lehetne a makacs gombára, érdemes lenne szakemberrel beszélni erről is.


Illetve azért vannak durva antibiotikum kúrák is, de azt senkinek nem ajánlom (munkatársamnak visszatérő fertőzésre adtak valami cuccot, és még akkor is szedni kellett, mikor konkrétan random helyeken már hámlott a bőre, totál ráment a bélflórája is, de 1 éve nem jött vissza).

2020. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!