Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek nem lenne hülye...

Szerintetek nem lenne hülye ötlet a koronavírus szempontjából 89 év feletti rokonokat megjeleníteni ezen a nagy családi rendezvényen?

Figyelt kérdés

Testvéremnek most lesz szombaton a 22.születésnapja. Hatalmas bulit tervezünk csapni, az ország minden pontjára érkezni fognak ismerősök, jó barátok, rokonok, családtagok. Összesen 50 fővel számolunk nagyjából, ha jól emlékszem. Én segítek a sógornak szervezni. Viszont amin felkaptam a fejem, hogy ő nagyon ragaszkodik ahhoz, hogy a nagyon idős dédszüleinket is hívjuk meg. Én nem tudom ez mennyire volna viszont jó ötlet.

Nincsen egyébként semmi bajuk, makk egészségesek, simán eltevékenykednek még maguknak a kertben,viszont szerintem egy ilyen idős szervezetet megviselne nagyon egy influenza is, nemhogy egy idegen vírus. Ráadásul így is a közelünkben valamelyik nap ha jól hallottam, egy zárt térben hirtelen 17-en is megfertőződtek (habár ez nem tudom mennyire igaz, mert csak pletykából hallottam)

Ti mit gondoltok erről? Én aggódom túl vagy ellentétben jogos az aggodalmam?

Ti hogy cselekednétek?



2020. aug. 6. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
A közelükben lettek betegek, es?? Nekem egy egész szomszed csalad lett az, es?
2020. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hm?
2020. aug. 6. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem hívnám meg őket, csinálnék az eseményről valamilyen online közvetítést, hogy ne érezzék kizárva magukat.
2020. aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kockáztatnék.Ilyen idős szervezetet bármi megviselhet,akár halálos is lehet.
2020. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Sógorod szeret járni temetésekre. (vagy örökölne)
2020. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na köszönöm szépen a válaszokat!

Nem sokára indul a buli. Ők végül otthon maradnak és szépen pihenni fognak, már vittünk nekik kaját :)

2020. aug. 8. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor máskor se menjetek hozzájuk, nehogy influenzában meghaljanak.


Vagy ti, mert a közelükben van valaki? Az én szomszédom is beteg volt, még sincs bajom, nem beszéltünk attól, hogy a közelemben van ...attól nem kapod el...

2020. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!