Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Dobozos sör fogyasztása után...

Dobozos sör fogyasztása után mandulagyulladás?

Figyelt kérdés
Már második alkalom, hogy dobozos sört fogyasztok, (egyszer sem mostam meg a dobozt, sajnos a kezemet sem, előtte buszoztam is, meg boltban is voltam, felbontásnál, meg ugye rendesen összefogdossa az ember) és utána pár órával, de leginkább másnapra, enyhén begyullad az egyik mandulám. Tudom, úgy kell nekem, de lehetséges, hogy ettől van? Igazából az sem biztos, hogy mandulagyulladás, csak gyanítom: a szájüreg hátsó, a torok oldalsó és fenti részén fáj, olyan kisujjbegynyi területen... (Úristen miért nem mosol kezet, ez nálad nem szokás? típusú válaszok kíméljenek. Nálam is alap dolog, de nem volt rá lehetőségem.)

2020. aug. 12. 01:11
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Inkább a hideg sör miatt lehet ilyen, nekem is fáj néha utána a torkom, de az rendeződik hamar.
2020. aug. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!