Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek távoktatás vagy...

Szerintetek távoktatás vagy hagyományos oktatás lesz szeptembertől?

Figyelt kérdés

2020. aug. 13. 22:02
 1/8 anonim válasza:
66%
Szerintem szeptemberben még biztos hogy be kell menni, viszont október vagy novembertől be vezetnek valami távoktatást.
2020. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Említésre se került a digitális oktatás. Egyébként májusban az érettségit is megoldották hagyományosan, valószínű a regionálisan bevezethető TávoktatásT, mégha indokolt is, is elég hosszú idő után fogjak fontolóra venni.
2020. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Elkezdett emelkedni nálunk is az igazolt fertőzöttek száma, ma éppen 40-el. Szerintem a hó végére ezt túlteljesítjük, és ismét egyedül irányít majd a miniszterelnök, és jól megfog minket védeni!

Ez távoktatást jelent.

2020. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Dehogy jelent távoktatást.

Semmilyen egyéb, szokásostól eltérő oktatás nem lesz.


Mindenki megkezdi a sulit szeptember 1-én, majd megszakítás nélkül mindenki befejezi június 15-én. Végzősöknek középiskolákban szépen lemegy a szalagavató, majd a ballagás is és jövőre pedig készülhetnek felsőoktatásba/az utcára.



Megmondták, hogy fentarthatatlan ez a tavaszi állapot.

2020. aug. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Hagyományos.

Távoktatás max akkor lesz, ha góc alakul ki - kontaktok alapján - mondjuk egy iskolában, de csak ott, lokálisan.

2020. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Hagyományos oktatásra készüljetek.
2020. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Sima iskola lesz, eleget lógtatok már így is, ráadásul teljesen feleslegesen.
2020. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Tanár vagyok.Visszatérünk a klasszikus,hagyományos oktatásra.Ezért nem említették a digitális oktatást az EMMI közleményében sem.
2020. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!