Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van aki felnőttként is ugyanan...

Van aki felnőttként is ugyanannyit náthás mint gyerekként?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amikor gyerekként suliba sokat volt náthás, annak nem csökkent ez le és amint jön az évszakváltás szinte mindig megfázik bármit is tesz

2020. aug. 18. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre. Mondjuk eü-ben dolgozom és sok emberrel találkozok illetve mindig eszek valamilyen vitamint, de vannak olyan időszakok, hogy egyáltalán nem vagyok náthás egész szezonban sem. A mostani munkahelyemen az épület szellőztetője/klímája ami a fülemet tudja zavarni és időnként fajdogal.
2020. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nálam ez periodikus. Kisgyerekként sokat voltam náthás, középiskolásként ritkán. Volt egy időszak fiatal felnőttként, kb 4-5 év, amikor egyáltalán nem voltam beteg. Aztán volt olyan év, hogy csak neocitannal tudtam átvészelni az őszi téli időszakot. Szóval hullámzó, egyik év ilyen, másik olyan.
2020. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Mennyi idős vagy most? Munkahelyen v családban kapod el?
2020. aug. 18. 13:26
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2 vagyok. 42 éves. Változó, ha olyan időszakom van, akkor ha csak rámköhögnek, már én is beteg leszek. Kaptam már el kollégától, családtagtól is...
2020. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tudtál a nátháddal dolgozni?
2020. aug. 18. 16:52
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Muszáj, a legtöbb munkahelyen nem nézik jó szemmel ha valaki egy kis nátha miatt nem megy dolgozni. Mostanában meg épp elég, ha a gyerekeim betegsége miatt kiesek a munkából, magam miatt nem maradhatok itthon. Ilyenkor, ha van hőemelkedésem, akkor lázcsillapító, és az elmaradhatatlan orrspray segítenek, hogy kibírja az ember valahogy...
2020. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Influenzásan is bementél már?
2020. aug. 19. 11:04
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére komolyabban nem szoktam megbetegedni, csak náthás szoktam lenni (orrfolyás, torokfájás, maximum hőemelkedés, az sem mindig van). Ha influenzás lennék komoly tünetekkel, magas lázzal, hát nem tudom. Nem hiszem, hogy úgy bemennék, részben mások, részben magam miatt...
2020. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezzel én is így vagyok, bár még nem dolgozom olyan régóta de itt is szépen mennem kell náthásan is.
2020. aug. 19. 14:24
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Náthásan még tényleg határeset menni dolgozni. Havonta kéthavonta sajnos nem tolerálná egyik munkahely sem a táppénzt. Akkor gáz, ha mondjuk influenzásan sem maradhatnál otthon.
2020. aug. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!