Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két napja voltam egy házibulib...

Két napja voltam egy házibuliban, elkaphattam ott a náthát?

Figyelt kérdés
6-an voltunk. Az egyik lány a társaságban 1 nappal később beteg lett, én 2 nappal később. Tudtommal senki más nem betegedett le. Ezzel a lánnyal kb. ugyanazok a tüneteink és kb. ugyanannyi ideje tart. Ő azt mondja, hogy csak allergiás, de én a találkozás előtt még egészséges voltam. Lehet, hogy elkaptam tőle valamit?

2020. aug. 23. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Jó lesz az az "allergia" Covidnak is.
2020. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
63%
ÉS ha nátás vagy akkor mi van?
2020. aug. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szimplán feltettem egy kérdést lols. Ha nem tetszik nem kell válaszolni.
2020. aug. 23. 01:05
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nyilván náthás vagy,ha úgy érzed a tünetek alapján. Elkaptad útközben, vagy a bulin.
2020. aug. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha gumit használtál, nem kaphattál el tőle semmit.
2020. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha allergiás, akkor nem kaphattad el tőle, náthás lehetsz attól is ha megfáztál, hideget ittál, stb.
2020. aug. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán elkaphattad, ott lappangott bene már, és ez már akkor is fertőz. Most hogy vagy?
2020. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
náthát nem lehet elkapni, az influenzát azt igen. persze a tünetek is mások. házibulin megfázni lehet kimelegedve egy hideg italtól vagy kimelegedve kimenni az éjszakai hideg levegőre attól simán lehetsz náthás.
2020. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!