Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van ajakherpeszem ilyen...

Miért van ajakherpeszem ilyen gyakran?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Legutoljára kicsi koromban volt ajakherpeszem, valamikor 8 évesen. Azóta nem, majd tavaly március óta valamiért 3-4havonta kijön. Már mindent próbáltam, iszom a c vitamint, illetve 1 hónapja Lizint is szedek (amiből napi 4et bevettem) tegnap mégis kijött megint (igaz a Lizin miatt ez elég kicsi, megse dagadt meg semmi). Zovirax duoval szoktam kenni. Már a Telviran gyógyszerét is kipróbáltam nem segített. Mi lehet az oka? A párommal minden rendben van,neki még sose volt ilyenje. Rendesen táplálkozom, zsíros ételt se eszek mert már azt is olvastam hogy amiatt is kijöhet. Milyen orvoshoz lehetne ezzel fordulni?

2020. aug. 25. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyenge az immunrendszered.
2020. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hjajjj...ne is mondd! Volt olyan két egymást követő hónap, amikor kirügyezett a szám. Hiába vitaminoztam, vagy éppen Béres csepp, cseszhettem.

Ugyan most már kb fél éve nem volt (nem is hiányzik), minden reggel megeszek nature egy szelet gyömbért. Ez kb. 4-6 gramm, immun erősítés céljából, azóta nem volt herpeszem.

2020. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!