Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lupus betegnek milyen gyógysze...

Lupus betegnek milyen gyógyszert lell szedni?

Figyelt kérdés

Mivel kezelik?

Van itt lupuszos eszmecserére?



#Lupus,gyógyszer,beteg
2020. aug. 25. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokfélét adhatnak. Hidroxiklorokint, amiről kiderült hogy koronára nem jó, lupusra igen. Vagy immungyengítőket, például szteroidokat. Ilyen a Medron, Sandimmun. Súlyosabb esetben jön a kemó. Nem csak rákosok kaphatják.
2020. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a hidróról még nem hallottam, szteroidok lappangó asztmám miatt kiestek. Szerencsére közepes stabil állapotban vagyok és így lemondtunk gyógyszerkezelésről. Csak a cukromat eszi fel nagyon, a sebeimre Gentamicin és Tetran válik be. Ezeket a krémeket nyugodtan lehet keverni folyékonyabb olcsó bolti krémekkel.
2020. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!