Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok erről a maszkvis...

Mit gondoltok erről a maszkviselési mániáról?

Figyelt kérdés
Én nekem már kivan a tököm vele,főleg úgy,hogy tudom,hogy a vírus időszak alatt még veszélyesebb mntha nem lenne rajtunk semmi,de ezt a drágalátos politika nem képes felfogni. Nincs rá szükség mármint a maszkra. Csak a pénzért csinálják ezek egy maszk 190 ft,ha valaki fosós és 5 darabot vesz az már ezer forint. Elpazarolják egy ilyen marhaságra a pénzüket aztán még jót nevetenek a nagyok,hogy jön a bevétel.

2020. szept. 1. 18:40
1 2 3
 1/27 meszike91 ***** válasza:
80%

"főleg úgy,hogy tudom,hogy a vírus időszak alatt még veszélyesebb mntha nem lenne rajtunk semmi"


Rosszul tudod.

2020. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
71%
Szerintem teljesen normális és jogos a maszk viselése
2020. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2. Köszönönöm,hogy megnevettettél :D
2020. szept. 1. 18:47
 4/27 anonim válasza:
67%
Nem tudom mi bajod van, az okos ember visz magával maszkot és hordja, mert vírus van. Lehet, nem tetszik neki, de megteszi, mert nem szeretne megfertőződni, és továbbadni sem. Ha te nem szeretnél maszkot venni, akkor kérlek ne tedd, és hagyd azokat, akik hordják...
2020. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Bármilyen meglepő, de a maszk az idei évben ugyanolyan társadalmi elvárás, minthogy nem pucéran mész ki utcára.

Ha én megteszem a te és a a saját érdekemben, hogy felveszem maszkot akkor légyszíves te is tedd meg.

2020. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

Mit értesz mánia alatt? Ez nem trend meg divat, jogszabály írja elő a viselést, a törvényeket pedig lehet nem szeretni, csak senkit nem érdekel a szubjektív véleményed.

Én mondjuk a helyedben nem osztanám így az észt összeesküvés-elméleteket híresztelve, mert az idén már volt egy időszak amikor többeket az ilyen véleménye vagy épp rémhírterjesztés miatt rabosítottak meg indítottak eljárást.

2020. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Az orvosok és a politikusok mind tévednek, szerte a világon, de Nyalimaci most jól megmondta nekik a tutit. Eztán mindegyikük alaposan magába néz... :D
2020. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 TR75 ***** válasza:
77%
Nem mánia.
2020. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%

Hagyjátok, Nyalimaci csak trollkodik.

Nézzétek meg a többi kérdését...

2020. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%
Gyerekek, egy bolygópusztító vírus ellen egy tenyérnyi textil, az is letolva az állakra? Ne vicceljünk már. Kb, mint a pestis ellen a fokhagymás madármaszk. Akkor az is komolynak számított, ma már tudjuk, hogy a röhelyeshez közelebb állt. Na, rajtunk is pont így fognak röhögni 50-100 év múlva. Én mondjuk most is röhögök a sok hülyén, akik az örökéletre vannak berendezkedve lelkileg.
2020. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!