Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2018 nyarán szakítottam a...

2018 nyarán szakítottam a párommal akivel többször is védekezés nélkül együtt voltunk. 2019 ősszel volt egy nagyon durva influenza szerű betegségem. Most 2020-ban március óta hasmenésem van. Lehetek AIDS-es?

Figyelt kérdés
Széklet vizsgálat negatív. Nyirokcsomó nagyobbodás, herpesz nincs. A kapcsolatunk (2 évig tartott) elején egyszer elkaptam tőle egy gombás fertőzést, de canestennel elmúlt.

2020. szept. 2. 11:36
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ma voltam teszten de nagyon félek
2020. szept. 2. 11:36
 2/23 A kérdező kommentje:
Vérképben a fehérvérsejt szám közel van a felső értékhez. A limfocita az alsó értékhez.
2020. szept. 2. 11:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy gluten vagy tejerzekeny lettél?
2020. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Glutén negatív. Laktóz negatív. Tejfehérjét még nem nézték
2020. szept. 2. 11:40
 5/23 anonim ***** válasza:
HIV vizsgálaton, nemibeteg gondozóban tesztelésen voltál egyáltalán?
2020. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Leírtam
2020. szept. 2. 12:05
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

Imadom ezeket a hiven aggodo kerdeseket.


Nem normalis dolog a hivtol rettegni minden alkalommal amikor valami egeszen mas betegseg tunete jelentkezik. Fordulj elmerovoshoz.


Aztan googlezz ra mekkora a hivesek aranya, es mekkora eselye van elkapni egy hetero kapcsolatban. Ha a parod 200emberrel fekudt volna ossze, akkor is minimalis lenne az eselye hogy hiv pozitiv.


Elobb leszel ketszer covidos mint hív pozitiv

2020. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Inkább aggódó leszek, mint b**nkó
2020. szept. 2. 12:26
 9/23 anonim ***** válasza:
32%

Ez panik, nem aggodas. Gyanitom ezen kattogsz minden nap, ami nagyon nem normális..


A tapasztalatom az, hogy csak az ostoba emberek ilyenek mint te. Azert vagy ostoba, mert fogalmad sincs a hivrol es az aidsrol. Annyit tudsz hogy szexszel terjed, meg verrel es kesz.



Azt mar nem tudod hogy egy ilyen orszagban mint a mienk kb mekkora a becsult Hiv pozitivak szama, es hogy ebbol a túlnyomó többség nem hetero. Azt sem tudod hogy a tobbseguk kezeles alatt all, vagyis annyira lecsokkent a virusszam hogy bizonyitottan nem fertozoek. Meg ugy sem kapnad el tole ha gumi nelkul szexelnetek majd a karjan ejtett vagasbol csordogalo vert a sajat sebedbe csopogtetned..

2020. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Semmi jogod ahhoz hogy ostobának nevez bárkit is. Mindenki másban tájékozottabb. Biztos hogy én is tudnék olyat kérdezni amire nem tudnál válaszolni. Tehát akkor te is ostoba lehetsz. Ha csak alázni akarsz valakit akkor tedd másik kérdésnél
2020. szept. 2. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!