Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mire lehet számítani a koronav...

Mire lehet számítani a koronavírus második hullámától?

Figyelt kérdés

Mennyire lesznek itt szigorú korlatozasok? Néha olyan remhireket hallok emberektől, hogy durvább lesz mint az elsőnél..

Én már nem tudom mi az igazság, meg hogy egyáltalán létezik e a vírus és nem-e csak politika az egész.



2020. szept. 6. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Öhm. Nem követed a híreket? Már a második hullámban vagyunk...
2020. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Pánikoló kretének mindig is lesznek sz.rd le őket ammenyire tudod. Sokkal felkészültebbek vagyunk és sokkal többet is tudunk a virusról mint tavasszal nagy meglepetés senkit nem ér. Nyilván a cél a normális életmód fenntartása és a lehető legkevesebb szigorítás.
2020. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Öm.. De, tudom, hogy a második hullámban vagyunk.. De a korlatozasok szigoritasara irányult volna a kérdésem, hogy lehet e számítani durvábbra, mint amilyen az elsőnél volt.
2020. szept. 6. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Kizárt. Maga a második hullám sem durvább az elsőnél söt...Az egyszerű prolinépet persze könnyű megvezetni a számokkal mivel ők nem gondolkodnak így hihetik azt hogy most apokalipszis lesz.
2020. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Itt szerintem hiába teszel fel erről kérdést. Kétfajta válasz jön, az egyik szerint nem kell rá számítani, a másik szerint pedig überdurva szigorok lesznek, meg a világváge is eljöhet.
2020. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Beteg lettem ès a csalàdom is szoval a jàrvàny nem kamu.
2020. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Miért, volt első hullám?

Én úgy tudtam, hogy a hivatalos járványküszöb magyarországon heti 14.000 új fertőzött.

2020. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!