Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha lesz oltás koronavírusra,...

Ha lesz oltás koronavírusra, te be fogod oltatni magad?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy ingyen, vagy nagyon olcsón, tehát nem az anyagiakon múlik a dolog.

2020. szept. 8. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
56 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem fogom, mert még elég bizonytalan az alapanyag. Ha kimutatják, hogy nem okoz rákot vagy más betegséget hosszú távon, akkor igen.
2020. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Befogom azonnal
2020. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem,infulenza ellen sem szoktam.
2020. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Biztos, hogy nem. Jobban félek a vakcina mellékhatásaitól, ártalmaitól, mint a koronavírusétól.
2020. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Sokan paraznak de nem ertem mire fel. Valahogy egyreszt nem gondolom, hogy rogton forgalomba hoznanak egy olyan oltast, amely egy olyan virusr ellen jott letre, amelyet kevesebb mint 1 eve ismerunk, es nincs hozza meg elegendo adat. Sokkal valoszinubb, hogy elobb valamilyen gyogyaszanti eljarast fedeznek fel, minthogy forgalomba keruljon az oltoanyag. Masreszt ha pedig forgalomba kerul, miert vonnam kerdore az oltoanyag hatekonysagat, ha ugyanugy mas oltoanyagok hatekonysagat sem vonom kerdore. Nehez kerdes... Szerencse, hogy en mar atestem a viruson.
2020. szept. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5: A mellékhatások miatt. Influenzára is van oltás, mégis újból és újból elkapják az emberek.

Illetve attól, hogy te vakon hiszel a fejlesztőknek, mások még kételkedhetnek. Többször is előfordult már, hogy utólag derült ki, hogy annyira mégsem veszélytelen az oltás.

Ráadásul a mostani vakcinával is vannak problémák:

[link]

2020. szept. 9. 11:55
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Ezert se gondolom, hogy rogton forgalomba kerul, de mielott forgalomba kerul, ezreken fogjak tesztelni. Fauci is tegnap kozolte a CNN-ben, hogy hogy a tesztalanyok koreben rasszonkent is eltrresek lesznek, hogy pl az osszes tesztalanybol hany szazalek legyen latino, hany szazalek legyen fekete stb. Ilyen alapon tenyleg semmilyen gyogyszert nem hasznalnek, mert hogy vakon megbízom a fejlesztokben.
2020. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Én még nemtudom,de ha kötelező lesz, akkor ígyis-úgyis beleszek oltva sajnos akkor nem én döntök, beoltanak. Főleg ha ehhez kötik majd a munkavállalást.
2020. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Biztos nem!!!! Belém ne rakjanak nano robotokat az oltással!! Nem vagyok én a magam ellensége... aztán meg az 5g vel aktivalják őket na bennem biztos nem!
2020. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
😅😅😅😅😅
2020. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!