Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Itt az igazság,Drábik úr nem...

Itt az igazság,Drábik úr nem hazudik!Biológiai terrortámadás volt ezzel a vírussal az emberiség ellen! Ugye Ti is hisztek neki? Én igen!


2020. szept. 9. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:

Huu bakker! Még a hív vírus fedőhártyáját is tartalmazza az a vírus. Laboratóriumban hozták létre. Jól kiba@tak velünk!


Vuhan mellett van egy laboratórium, ott is rosszban sántikáltak ezzel a vírussal!

2020. szept. 9. 22:24
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, mi a legdurvabb! Hogy a lapos Foldon hamarabb utolernek ezek, mint a santa kutyat.
2020. szept. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2@ Ezt, hogy érted?
2020. szept. 10. 00:49
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
2-es. Régen is, ma is mindig azok a hulyék, akik másképpen gondolkoznak mint ahogy azt elvárják. Nem baj, te higyj a denevértől származó, ellenben nagyon intelligens vírusban, ami nyáron nem fertőzött, de szeptember elsejétől fantasztikus erőt vett! Nem hiába na, a híradó és az egész globál média rajta van az ügyön!
2020. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

4:

Te meg higgy a gyerekvért ivó világ vezetőiben akik kézenfogva kameráznak téged éjszakánként a gyíkemberekkel és azon gondolkodnak hogy injekciózzák beléd az agymanipuláló chipeket hogy eladhassanak szexrabszolgának a marsra...


Tedd fel magad főni a levesbe inkább

2020. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Látod, nem velem van a baj. Magam reszéről nem vitatkozom végletekben gondolkodó, abszolút kommersz és konzumidióta emberekkel. Neked annyi a vilàg, amennyit elhiszel belőle, ez sem neked, sem nekem nem gond. Hitler is volt az év embere, a Föld is volt az Univerzum közepe... Egyébként a gyíkemberes baromság is csak azért van kitalálva, hogy az igazságtól eltávolítsák az embereket, és nevetségessé tegyenek minden olyan embert, aki nem dől be a mainstream-nek. Tudod, renddzerenként változók a módszerek, a nyugati hazugságokat a média védi. A kommunista hazugságokat az erőszak... Nem tanultál történelmet soha??? Ja, mesélj kérlek Saddam tömegpusztító fegyvereiről... Vagy az Arab tavaszról a CIA vonatkozásában... Most nem is mentem messzire.
2020. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 manly ***** válasza:
56%
Én is elhiszem.Már régóta rebesgették, h meg akarják ritkítani az emberiséget-ez nem konteo.
2020. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a történelmet a győztesek írják, másrészt soha a büdös életben nem fogjuk tudni az ilyen nagyobb volumenű ügyekről, hogy mi az igazság. Olyan világban élünk, ahol kb. lehetetlen megállapítani egy hírforrásról, hogy hiteles-e vagy sem, fakenewsal és logikusnak tűnő összelegózott összesküvéselméletekkel próbálnak manipulálni.

Nem azt mondom, hogy 100% hülyeség minden összeesküvés elmélet, csak azt, hogy nem tudhatod az igazságot és így egyenesen káros hirdetni olyan dolgokat amikről szart se tudsz, nekem ezzel van bajom.

2020. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!