Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen maszkot a legerdemesebb...

Milyen maszkot a legerdemesebb beszerezni szerintetek, es hol és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Kifogytam az eldobhatokbol, a munkahelyem meg nem ad, viszont kötelező viselni...

2020. szept. 12. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
mindegy, lényeg takard el valamivel
2020. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Pont az a kérdés, hogy mivel...

Nem nagyon van tapasztalatom az egész napos maszkhordasban, csak mióta beindult az iskola. Előtte csak pár órán át kellett vásárláshoz.

2020. szept. 12. 16:02
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt viszont látom, hogy a mosható textilmaszkok között van sok olyan, ami folyton lecsuszik a viseloje orrarol - talán csak mert nem jól veszik fel, nem tekerik meg a fulpantot, hogy szorosabb legyen? Ilyet tuti, hogy nem szeretnek. De egyből több is kéne, az eleve több ezer forintos beruhazas, felpróbálni előtte viszont nem lehet...
2020. szept. 12. 16:30
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
szerintem az a kis kek a legkenyelmesebb! az nem huzza a fulet es valamennyire kapsz benne levegot
2020. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De hosszú távon azért elég drága, azért gondolkodom inkább moshatón. Bár lehet, hogy a kis kék még mindig a leghigienikusabb?
2020. szept. 12. 18:53
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Hugom kiszokta mosni ,meg az a legolcsobb nem?
2020. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2020. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem az van, hogy nem tudok rakeresni, hanem hogy nem tudom, melyiket válasszam.
2020. szept. 12. 18:59
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Én egy velencei karneválos maszkot javasolnék, szerintem az szép.
2020. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Nekem ilyenek vannak, ez viszonylag kényelmes és elvileg jobban véd mint a többi mosható. Nem csúszik le, mert van egy drót a tetején (mint az eldobhatónak), nekem egy kicsit nagy alapból de kötöttem csomót a pántjára és jó :)

2020. szept. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!