Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nincs még vakcina a...

Miért nincs még vakcina a Covid-19 ellen? (van egy elméletem róla, összefügg a Hív-vel)

Figyelt kérdés

Most már mindenki tudja, hogy ezt a vírust laboratóriumban fejleszették ki. Tehát nem a természetből jött. Ezt Drábik úr is elmondta, és mindenki tudja, akinek van egy kis sütnivalója.


Elmondta még azt is, hogy ez a létrehozott covid vírus, a Hív vírus egyik összetevőjét is tartalmazza. (valami sejthártyáját...).


Tehát én ezért arra gondolok, hogy ugye a Hív ellen se találtak még rendes védőoltást sem kifejleszteni 40 év alatt!!


Akkor ez a covid, ha szintén a hív alkotóelemét is tartalmazza, akkor most pár hónap alatt, egyértelmű hogy nem találtak rá ellenszert.


Ez a vakcina nem tudom mikor lesz vagy lesz-e egyáltalán? Viszont ha lesz, akkor nem lesz lehetetlen a Hív elleni védőoltás előállítása sem!


De, mi lesz velünk akkor, ha a Covid19 szintén a Hív vírushoz hasonló módon, nem lesz rá védőoltás?



2020. szept. 15. 00:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Figyi, a sima influenzára pl van védőoltás, mégis létezik a betegség. Influenza járvány is lesz, és többen fognak megbetegedni benne, mint a koronába.
2020. szept. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nálunk pl már a tüntetést szervezik
2020. szept. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1@. Azzal a hasonlattal akartam élni, hogy a HÍV-re sincs védőoltás! A covidnak19-nek is az egyik összetevője a HÍV alkotórésze. Így akkor a covid19-re sem lesz védőoltás.
2020. szept. 15. 07:49
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
És melyik részük közös?
2020. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben egy tudományosan helyes mondat sincs.
2020. szept. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4@. Valami sejthártyája.
2020. szept. 15. 12:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A virusoknak nincs sejthártyájuk.
2020. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

A vírusoknak nincsen sejthártyájuk, nem is sejtes élőlények (igazából élőlénynek sem lehet nevezni őket).


Én nem értek a belső égésű motorokhoz, ezért meg se próbálom megszerelni őket. Te se gyárts mindenféle összesküvés elméletet erről, ha közöd sincs a mikrobiológiához, epidemiológiához. Vedd fel a maszkot és tarts távolságot!

2020. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem a kisújamból szoptam elhiheted. Akkor valami más összetevője olyan. Drábik ur videoiban láttam, hallottam.
2020. szept. 15. 13:39
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
"Most már mindenki tudja, hogy ezt a vírust laboratóriumban fejleszették ki. Tehát nem a természetből jött. Ezt Drábik úr is elmondta, és mindenki tudja, akinek van egy kis sütnivalója." Majd ha Anthony Fauci is hasonló kijelentéket tesz, akkor talán tovább olvasom a posztodat.
2020. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!