Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ennyi tünettől...

Szerintetek ennyi tünettől mehetek még holnap iskolába?

Figyelt kérdés

Holnap nem szeretnék hiányozni mert két fontos dolgozat is lesz azonban az osztályban kezd durvulni a helyzet. Tegnap jött vissza egy osztálytársam két hetes karanténból, akit bár nem teszteltek de ugyanúgy köhög és folyik az orra. Ketten is panaszkodtak erős fejfájásra, közülük egyik haza ment mert rosszabbodott az állapota, a másik nyűglődve de kibírta a nap végét. Ezen kívül vannak még akik köhögnek. Ma pedig én is elkezdtem reggelre enyhén köhögni illetve néha tüsszögés is rám jön. Emellett pedig erős fáradtságot, levertség érzetet érzek.


Az lenne a kérdésem, hogy ez még belefér abba, hogy suliba menjek?

Azt kifelejtettem, hogy két osztálytársamnak is van koronavírusos ismerőse (bár gondolom nem kontakt mert akkor karanténba lenne ő is)


Elég ha szavazáson megüzenitek, nem muszáj írni



2020. szept. 15. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Ne
43 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Iskola undorotok van nektek bszátok meg.
2020. szept. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%

Ez most nem jött be.

Ha nem készültél a dogára, az a te bajod.

A GYK nem adhat igazolást holnapra.

2020. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

Annyira bírom az olyant, hogy most járvány időszak van és most mindenre rákenik hogy koronások. Nem, nem vagy koronás, csupán iskola undor. Az én környezetembe is kitalálnak minden hülyeséget a tanulók, hogy mentsék magukat. Holnap menjél szépen suliba, nem vagy te beteg. Álbeteg vagy, amit a társadalom nem szívesen tűr el.



(23 éves aki már nem jár iskolába)

2020. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát ti komolyan nem vagytok normálisak :D

Milyen iskola undor?


Azért kérdezem meg mert nem tudom mi fér még bele a tünetmentességbe. Alapesetben nálam ez még az, de ugyanakkor felhívták rá a figyelmet az iskolában, hogy aki be mer jön tünetekkel az megrovást is kaphat a házirend szerint. Ezt pedig el szeretném kerülni, de a dolgozatról sem szeretnék ugyanakkor lemaradni, mert a kedves pedagógusok kisdogákra ritkán adnak kettő lehetőséget, ha adnak is orrba-szájba szivatósat, hogy véletlenül se legyen ötös. Sőt, az egyikük ki is jelentette, hogy aki nem lesz itt az második alkalommal 4-esnél jobbat nem kaphat. Erre a szorult helyzetre szeretnék valami megoldást találni, lógni pedig eszem ágában sincs.

Bár gondolom trollok vagytok :D

2020. szept. 15. 21:28
 5/19 anonim ***** válasza:
15%

Csatlakozom, iskola undor.



Ja és nyugodtan lehet leszavazni.

2020. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű, maradj otthon hívjátok fel a háziorvost, mondd el a tüneteidet és elmondja mit tegyél.
2020. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Hívd fel a háziorvost,de számíts rá hogy valószínűleg kiír.Az iskola meg nem is fogadhatna(legalábbis nálunk mindenkit hazazavarnak),a fél suli hiányzik és előre félek mi lesz ha bejön az igazi ősz.
2020. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%
Ne törődj az IQ hiányos trollokkal. Hívjátok fel a háziorvost. Majd megmondja mi legyen.
2020. szept. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normálisan kommentelőknek

Végül maradtam mert reggelre erősebbek lettek a tünetek

Orvost felhívtam, ír ki e recepten gyógyszert köhögésre, illetve 10 napig itthon kell lenni.

Ha rosszabbul leszek akkor vissza kell hívnom mert tesztet rendeltet el.

2020. szept. 16. 09:41
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Helyesen döntöttél.
2020. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!