Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb multivitamin?

Figyelt kérdés

Szeretném egy kicsit "feltuningolni" a szervezetemet, ezért jó lenne valamilyen multivitamin készítményt szedni. Viszont ma már annyi féle létezik, hogy fogalmam sincs, melyiket válasszam.

Ti esetleg tudnátok ajánlani olyat, amit ti is szedtetek és bevált?

Illetve ha valamelyikkel esetleg rossz tapasztalatotok volt, azt is megírhatjátok, a cél, hogy minél jobban képet kapjak arról, hogy melyiket érné meg kipróbálni, és melyiket kerülni.


Elsősorban olyanok érdekelnek, ahol elég csak naponta 1 tablettát beszedni, és a havi adag ára maximum 4000 Ft körül van.


Jöhetnek a tippek, de légyszi csak olyanról írjatok véleményt, amit ti is kipróbáltatok, nem pedig "hallottátok valahol", hogy milyen :) Köszi!



2020. szept. 15. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Én életem során, sok félét próbáltam már, leírom a tapasztalataimat.

CENTRUM= Jó volt,de hatalmas a gyógyszer, nehéz lenyelni. Ezt a fajtát kb.1.évig szedtem folyamatosan. Nem voltam beteg. JUTAVIT= Ez egy nagyon jó vitamin, sok benne a hatóanyag, olcsó, 40.darabos 2000 Ft. Ettől az idegeim is lenyugodtak. Hatásos volt az immunrendszerre. SUPRADYN ENERGY= Ebből 30.darab 3200 Ft. Ez is hatásos volt, nem voltam beteg, jó volt a közérzetem tőle. Szedtem még mást is, de ezek voltak a legjobbak. Millió féle van, van ami nagyon túlárazott.

2020. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
En szuriban kaptam milgamma N et. De csak egyet havonta. Az mindent belött a helyere. Ha hosszútávon szedsz b vitamint az hizáshoz fog vezetni. A vitamin felszivódásához asványi anyagok kellenek. Erre jo a huminsav. A vitaminnál pedig a szerves vagyis nem szintetikus a jó, szinte csak az. Minden megoldást lefednek a HLBS termekei. Az immuneshot es a Hc80 esetleg még a HMAX8. Ezeket hónapok óta szedem. Ha kell több infó találsz weboldalt a termékekröl. Kupont is tudok adni amivel 20-30% os kedvezmennyel tudsz vásárolni. Ami itt még jó hogy üzletileg is lehet vele foglalkozni, akkor sokkal olcsobbá válnak a termekek. Ebben az esetben is tudok segiteni.
2020. szept. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi tippeket! :) Meg fogom majd nézni, amiket írtatok :)


Egyébként én eddig ezt a kettőt néztem ki:

[link]

[link]


Ezekről mi a véleményetek, próbálta már esetleg valaki?

2020. szept. 16. 20:15
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
A Biotech USA termékei nagyon jók! Ajánlom! Csak jót hallottam eddig róluk.
2020. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

#3

Hiába.. ha nincs megfelelő ásványi anyag nem fog felszívódni, ezen felül ezek nem szerves anyagok, és az adagjuk is szinte gyerek adag. Attól függ mire kell? Ha kell egy olcso hogy biztosak legyünk tettünk valamit az egészségünkért akkor arra jó.

2020. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös, én elég tájékozatlan vagyok a témában, szóval nem tudom mi lenne a megfelelő mennyiségű hatóanyag. Esetleg akkor tudsz valamit ajánlani ezek helyett??
2020. szept. 17. 20:29
 7/14 anonim ***** válasza:

2 es 5 ös vagyok. Van illetve volt tudós, nem is egy aki ezzel a témával foglalkozott.

Ezek közűl az egyik Dr Linus Pauling, aki 2x es Nobel díjas kémikus volt. Szerinte is mindent a legkisebb alkotóelem pótlásával kell kezdeni. Ami ilyen és felszivódik és manapság rendelkezésre áll az a huminsav. Ennek hatásai már érezhetőek rövid időn belül. Több cég is árul ma ilyen táplálékkiegészítőket. Ha üzletelni is akarsz vele akkor keress meg. Ha csak a termék érdekel akkor abban is tudok további segítséget nyújtani. (folyékony, kapszula, összetétel, mennyiség stb) Ezek után jöhetnek a vitaminok. Igy azok könnyebben fel fognak már szívódni. C-ből liposzómás kell,de mellé már szoktak rutint is szedni vagy flavonoidokat hogy maximális felszívódást tudjanak elérni. Ebből jó pl a Novo-C is. De ennél fejlettem már a CBR7. Sajnos csak a pénztárca szab határt annak hogy milyen minőségűt tudunk megvenni. Tehát elsőre huminsav és mellé liposzomás C-vitamin, ha még jobbat szeretnél akkor Immuneshot (ez is HLBS termék) amiben már Cordyceps is van (ez már növeli a vér oxigén szintet is). Én tudok adni teszt adagot is, megkostolni! Az említettek mindegyike magas antioxidáns tartalmú, és kontrolált termékek. Javaslom próbálj ki egy olcsóbbat azután ezek közül. Érezni fogod a hatás különbséget,mert én is éreztem.

2020. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Egyik sem mert egybesűrítenek olyam vitaminokat és nyomelemeket amik gátolják egymás felszívódását. Így rejtély mi szívódik fel belőle és milyen arányban. Jobb azt szedni amire tényleg szükség van.
2020. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as, akkor szerinted mit érdemes szedni? honnan tudhatom, hogy mi az, amire szükség van?
2020. szept. 23. 21:38
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Csináltatsz egy vérképet. Abból legalább a vérszegénység kiderül. A többit meg az alapján hogyan táplálkozol. Én nem tudom kitalálni helyetted. Én pl vegrtáriánus vagyok ezért kell cinket pótolnom meg b12-t és vasat is.
2020. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!