Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most járvány van vagy járványv...

Most járvány van vagy járványveszély van?

Figyelt kérdés
Sokan vannak a járványtagadók, de utánanézve mintha igazuk lenne, a járványt meghatározott számok jelentik.
2020. szept. 17. 08:35
1 2
 1/17 Pekka ***** válasza:
32%
Hivatalosan nem nevezhető járványnak ez a cirkusz és az emberek szívatása, meg sem közelítjük a járványküszöböt, sem országosan, sem globálisan.
2020. szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%

Hali!


Olyan, hogy járványtagadó meg vírustagadó nincs. Ebbe a "csoportba" tartozom én is, de senki nem tagad semmit, egyszerűen nevetségesen túltolták az egészet. Milyen "járvány" ahol a "betegeket" teszteléssel kell keresni, mert amúgy 99%-uk tünetmentes.


A halálozásos dolog is egy vicc. Legegyszerűbb vizsgálódni az állami nyilvántartásban [link]

Túlnyomó többségben idősek, ezen belül is daganatos, krónikus betegségben szenvednek.


Pl nézd meg a 636-ost 67 éves nő, betegségei: nyirokcsomó rosszindulatú daganata, légzési elégtelenség, bőrrák, magas vérnyomás, szívbillentyű elégtelenség

Szegény így is úgy is meghalt volna, több mint valószínű a rákban hunyt el, de mivel "pozitív" ként tesztelték, így Covidos


Tavaly ilyenkor is meghaltak emberek, de senki nem foglalkozott vele. Emberek vagyunk, előbb utóbb meghalunk.


Valamint érdekes dolog, hogy idén tavasszal és most ősszel hol van a szezonális influenza járvány? Idén szabin van? Meg a tünetek azért kísértetiesen hasonlóak...


Na mindegy, az emberek többsége birka, amit mondanak nekik, elhiszik. Lehet szólni kéne az ebola, kolera meg malária stb fertőzött területeken élőknek, hogy hordjanak száj-pelenkát meg mossanak kezet aztán nincs is már járvány...

2020. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Így is, úgy is meghalt volna....


Ez a legszebb a vírus szkeptikus emberekben.


Azért megnézném majd 2-eske fejét, amikor majd a saját anyukája, apukája, nagyanyja, nagyapja fog majd a kórházban feküdni.

Nem kár értük, mert úgyis meghalnának (bár lehet koronavírus vagy korházi fertőzések nélkül élhetnének még pár évet).

2020. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Tisztelt 3-as birka!


Nekem már sokmindenkim meghalt különböző betegségekben, nem azt mondtam hogy ez milyen jó dolog te agyatlan.


De szerinted egy 80+os idős emberke, rákkal, miegymással majd valószínű hogy megéli a 100 éves kort? Láttál te már rákos embert ilyen idősen? Én láttam, és minden nap elmondta, hogy alig várja már a végét...


Neked úgy is feleslegesen mondana bárki bármit, mert amit az RTL klubbon mondanak az szent..


Én meg majd akkor nézném meg a béééégető fejed, mikor ebben a nevetséges helyzetben még egy picit bedöntik a gazdaságot, elveszted munkád vagy elveszik a nyugdíjad, így pénzed sem lesz hogy etesd magad vagy a családod.


Bár van erre egy egyszerű megoldás:


#maradjotthon #szósöldisztönszing #hordjunkarcpelenkátmertazmegvéd

2020. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egy 17 éves ismerősöm halt meg Németországban koronavírus miatt. Igen amúgy is meghalt volt mint mindenki más is. Mondjuk 70 évvel később mert egyébként semmi baja nem volt korábban. Na ennyit rólatok meg a hamdabandáról, hogy csak az hal bele aki 8p felett van meg amúgy is beteg volt. Egyebként meg mi alapján ítélkeztek mások életéről. Hawkingról egyikőtök sem hallott? Tolószékben élt, beszélni sem tudott mégis tőbnet ért egyetlen napja mint nektek az egész életetek. Ki lehetne már nőni a Hitleri gondolatokat mert ez szégyen és gyalázat.
2020. szept. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

2-eske!


Vesztettem el munkahelyet tavasszal a bezárások miatt, mint sokan mások, köszönöm a kérdésedet! Azóta van másik, szintén köszönöm megtisztelő érdeklődésedet!


Azért majd írd meg nekünk kérlek, milyen érzés, ha a saját, úgyis meghaló, nem kár értük családtagjaidat veszíted el a korona vagy kórházi fertőzés miatt! Kíváncsi leszek rád!


Gondolom az arcpelenkát se sikerül felhúznod buszon, boltokban, mert az idős boltos néninek úgyis mindegy!

2020. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
4. Te milyen stílisban beszélsz másokkal? Attól hogy nem azonos a vélemény ezt kell csinálni? Nem szégyelled magad? Élőben persze nem mernéd mert úgy szájba vágna valaki, hogy kiesne a fogad.
2020. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

Na pont erre jó a "koronavírus"


Szítani a társadalmi feszültséget, egymásnak fordítani az embereket.

Mondjuk jól csinálják, mert a legalapabb ösztön az élni akarás és mikor éjjel nappal azt kell hallgatni, hogy "mindmeghalunk a covid miatt" az emberek betegesen hinni fognak benne és bármit megtesznek a kormánynak csak hogy túléljék ezt a szörnyű járványt.


Amúgy úgy beszélek emberekkel ahogy akarok. Én tisztelem a mások véleményét, meg amúgy sem érdekel ki mit mond vagy csinál, de sajnos már nálam is elszakadt a cérna, mert torkig vagyok a vírus-rettegőkkel, akik az utcán nekem esnek hogy menjek távolabb mert megfertőzöm, meg aki szidja az anyámat.


Amúgy mi köze van valakinek is ahhoz hogy én hordom-e azt a szart vagy nem? A Maszk a megoldás nem? Vegye fel aki akarja, akkor már védve van? Nem? Meg énmiattam tarthatnak tőlem 1,5 de akár 15m távolságot is, hálás leszek érte.


Busszal nem járok, vásárolni is csak este (zárás előtt és igen teszek a maszkra egy nagyot)


Érdekességként, van a családban több magas rangú orvos is, akik szerint szintén ez egy cirkusz.


Nem is magyarázkodom itt, mert egyszerűen felesleges, mindenki abban hisz amiben akar.

2020. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Jarvany

Nem csak a szamoktol fugg, ahogy sokan gondoljak

2020. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

2-es!


Kötelező a maszk használat zárt terekben, mint busz, bolt, posta és társai! Nem kedv, nem személyes meggyőződés és nem hit kérdése! Este és reggel is kötelező.


Így, amikor belépsz egy zárt helyiségbe, akkor azt kötelező helyesen felhúzni a kis képedre (nem tokára, nem orr alá, nem fül mögé) és ammeddig a zárt térben tartozkodsz, azt köteles vagy viselni!


Ajánlom szíves figyelmedbe, hogy a maszk nem a te kis képecskédet védi, hanem a környezezedet (az idős nénit is, akit lesz@rsz a boltban), hogy mikor tüsszentesz, köhögsz, akkor azt felfogja a maszk és ne keringjen az esetleges covid vagy influenza!


Illetve van összefüggés a maszk használat elutasítása és az intelligenci szint között!


Tény, hogy a butácskább emberek, mint te, nem tudják helyesen és hisztikézés nélkül felvenni arra az 5 percre a nyavadt maszkot, mert lekorlázozva érzik magukat és a jogaikat!

2020. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!