Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A barátom anyukája koronavírus...

A barátom anyukája koronavírusos, de úgy van, hogy náluk leszek a hétvégén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom most péntekre egy grillpartyt szervezett a barátaival a nyarlójuknál, ami közel van házukhoz. Engem is meghívott, és akkor ott lennénk a hétvégén. Anyukája ma kapott értesítést, hogy pozitív lett a tesztje, így ő az emeleten lesz elkerítve, a barátom apukája pedig nem lesz otthon hétvégén.

Anya nem ajánlja, hogy menjek, inkább legyünk itt vagy találjak ki valamit, de a barátom nem hinném, hogy le akarja mondani. Anya szerint majd én főzhetek rájuk.

Mit tennétek a helyemben?

21L



2020. szept. 17. 13:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem mennék. Semmiképpen nem vállalnám be és mindegy, hol el van-e szeparálva vagy nem. Előtte gondolom találkozott és pusziszkodott mindenkivel.
2020. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Én sem mennék.
2020. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Te leszel a vendéglátó oldaláról az egyetlen nő? Mert akkor egy átlagos gondolkodású családnál te leszel a vendéglátó. Hozhatod a poharakat, söröket, főzhetsz, kínálgathatsz, a végén pedig szépen el is takaríthatsz. Ha pedig anyukája előkészít mindent, akkor garantáltan meg fogsz fertőződni.

A vendégek tudják, mi a helyzet? Nem kezdték még el lemondani a programot?

2020. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom,de én ezt gondolkodás nélkül lefújnám és elhalasztanám.
2020. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Meg sem tartanám, de így, hogy pozitív lett gondolom tesztelik a többieket is. Így a baráttal sem kellene találkozni.
2020. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Az eszedbe sem jut, kérdező, hogy a barátod is fertőző lehet?
2020. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Egy ilyen helyzetben nem is kérdés hogy le kell mondani.

Hogy gondolja a barátod hogy éli tovább az életét mintha mi sem történt volna? Nem hívhat vendégeket ha koronavírusos van a házban, még veled sem találkozhatna két hétig, és senki mással sem, mivel ő kontakt.

Kötelessége kirakni a házra a piros matricát és karanténba vonulnia az egész családjával együtt két hétre.

2020. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, hogy az ANTSZ kintjart, es baromi alapos fertotlenitest vegzett, tehat mindegy, hol van a kedves mama, ha a koronai szanaszerte a hazban vannak elszorva.
2020. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Én se tartanám meg a grill partit semmiképp. És nem is mennék hozzájuk. Nagy felelőtlenség, hiszen lehet, hogy a barátod is fertőzött. Vagy az lesz. Gondolom, hiába van az emeleten az anyukája, csak felmegy, visz neki enni, inni, vagy amire szüksége van. Meg akarja fertőzni az összes vendéget?
2020. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Bammeg! AZ ilyenek miatt terjed a járvány. Maradj a seggeden! AMúgy a barátodat nem teszteleték? SImán lehet vírushordozó és adja tovább a grill partin. Eszem megáll, azok is partit tartanak, akiknek velük egy háztartásban élő rokonuk fertőzött.
2020. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!