Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elmennétek a jelenlegi vírushe...

Elmennétek a jelenlegi vírushelyzetben koncertre, vagy inkább kihagynátok?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz az egyik kedvenc zenekarom koncertje, de erősen vacillálok, hogy elmenjek-e. A szórakozóhely tett fel egy szavazást, hogy bevezessen-e óvintézkedéseket, de még nem írta ki az eredményét. Zárt térben lenne, gondolom akkor 500 fő a limitje. Megyeszékhelyen lesz, nem Budapesten, én 26 éves vagyok és elvileg nagyobb betegségektől mentes.

Légyszi ne jöjjön "csak focimeccsen nem terjed" meg hasonló válasz, mert se nem vicces, se nem releváns.


2020. szept. 22. 01:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék. Szerintem elobb utóbb ugyis mindenki elkapja, mondjuk tömegközlekedésen, szoval felesleges ez a hiszti az emberektől.
2020. szept. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha kötelező lenne a maszk, akkor elmennék, ha nem akkor nem szívesen
2020. szept. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Ne menj el.
2020. szept. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
H együtt laksz szüleiddel, vagy nagyszülőkkel, akkor az ő érdekükben ne menj el, most eléggé magas a napi új fertőzöttek száma.
2020. szept. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A barátommal lakom, a többi családtagommal nem találkoznék, ha nem akarnék (bár nagyszüleimnél augusztusban voltam utoljára és nem is tervezek sajnos menni, de 87 és 96 évesek szóval jobb a békesség)
2020. szept. 22. 08:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
El. Voltam is.
2020. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos kötelező lesz úgyis a maszkviselet. Be kell tartani az óvintézkedéseket és akkor oké.

Én elmennék. Egyik kollégám is volt egy klubkoncerten a hétvégén. Színházak és mozik is működnek. Nem állhat meg az élet.

2020. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Semmiképpen. Sajnos sokan relativizálják ezt a vírust, de ez csak azért van, mert nem látták még 30-as, egészséges COVID-ost gépen. Utána nem mennének.
2020. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Menj, kb ugyanakkora a veszély mint simán egy buszon, vagy boltban.
2020. szept. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Most nem jó a zárt tèr! Kár, Hogy nem szabadban rendeztèk meg, annyi eszûk nem Volt! Most inkább kihagyom! Nagyon kell vigyázzni, mert Mèg a szemen keresztûl is Meg lehet kapni ezt a Virust! Tulajdonkèppen vèdôszemûveget is Kellene viselni az embereknek nem csak mászkot!
2020. nov. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!