Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az emberek miért hiszik azt,...

Az emberek miért hiszik azt, hogy aki krónikus beteg az kb a végnapjait éli és a koronavírus ellenére úgyis meghaltak volna?

Figyelt kérdés
Ezzel van tele a net: "krónikus beteg volt úgyis meghalt volna korona ide vagy oda". Ezek nincsenek tisztában, hogy még egy autoimmun betegség is (ami nekem van Bechterew) baromi jól és tünetmentesen kezelhető nemhogy egy magas vérnyomás és ezekkel 70-80 éves korig is el lehet élni. Persze a koronavírus fertőzésre nem reagálnak jól és drasztikusan bekavar, ami miatt fokozott esélye van az elhalálozásnak, de az átlagember ennyire nincs tisztában vagy ennyire lesz**ja, hogy krónikus betegség nem egyenlő az utolsó kenettel?

2020. szept. 23. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Aki ilyen betegségekkel él együtt, az vigyázzon magára nagyon és a családtagjai ill. az állam gondoskodjon róla, hogy egészséges maradjon.


De ezért nem kell szétbszni a gazdaságot és 10ezrek életét.

2020. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1: Az utolsó sor hogy jön ide te szerencsétlen? Szerinted én (és a többi krónikus beteg) mondtam Orbán Viktornak, Trumpnak meg Bill Gates-nek, hogy zárjunk be mindent és állítsuk le a gazdaságot? Nehogy már mi legyünk a bűnbakok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020. szept. 23. 10:56
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Apukám is krónikus beteg, mellette ugyan dohányzik, de odafigyel nagyon magára, vitaminokat szed, megissza a minimum 2 liter vizet, szereti a gyümölcsöt, friss levegőn van és nem hiszi el ezt a média agymosott b..romságot.

Soha nem volt influenzás se. Ha beteg volt, azt magának köszönhette, pl. megfázította magát, nem öltözött fel rendesen.


Én azért megkérdezném, hogy akinek alapból van valamilyen betegsége, az mellette mennyit tesz, hogy egészséges maradjon, hogy más betegség még véletlenül se alakuljon ki nála?!

2020. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!