Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A magyarok miért nem tisztelik...

A magyarok miért nem tisztelik ha a másik ember nem visel maszkot?

Figyelt kérdés
Egy másik országban sem támadják a maszkosok a nem maszkosokat még akkort sem ha amúgy kötelező, csak nálunk viselkednek durván néha még tettleg is bántalmazzák még az idősek is azt aki nem visel. Sőt most már azt is aki csak kint hagyja az orrát. Ez csak ránk jellemző, más nációk körében ez a viselkedés ismeretlen jelenség, mi van velünk, miért vagyunk mi mindig ilyenek egymással?
2020. szept. 23. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Te miért nem tiszteled azt, aki megakar ölni? Ez nem egy olyan probléma hogy, én szeretem a sültkrumplit, te fogadd el...
2020. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Mashol betartjak maguktol a szabalyokat az emberek.

Ha maszkot kell folvenni akkor folveszik. Es ha buntetnek akkor rohadtul megbuntetik.

Amerikaban detto raszolnak a nem maszkosokra es kizavarjak az uzletbol. Ugye milyen erdekes?

2020. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
A szabályok betartása, a másik ember tisztelete a szabályok betartásával a nem maszkosra is vonatkozik, márpedig a nem maszkos jelen esetben nem tiszteli a maszkost.
2020. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De pontosan nem így van. A rendőrök izmoznak ez igaz. De a lakosság egymást sehol máshol ezen a bolygón nem cseszteti így!!!!
2020. szept. 23. 16:07
 5/19 anonim ***** válasza:
57%

A nem maszkosok miért nem tisztelik a maszkosokat, és ha már közéjük mennek, vennék fel ők is a maszkot!!

Talán inkább így kellene nézned, látnod a dolgokat.

Aki nem visel maszkot, az a többi ember életét veszélyezteti! Hát ne legyen felháborodva, ha a maszkosok kiverik maguk közül a nem maszkost.

2020. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos ez sokkal komplikáltabb ügy, mint ahogy azt az 1. és a 2 válaszadó sugallja.

Nem mennék bele a részletekbe, mert akkor kb disszertálhatnék vele, de a lényeg az, hogy a magyarok nehezen fogadják el a másságot. Nem igazából a maszk a lényeg, ugyanis ez nem egyedi eset. Más tekintetben is perifériára lökik azokat, akik nem "normálisak".

Szinte minden élethelyzetben van egy "módusz" viselkedésforma, az az elfogadott... hogy ez formálisan, vagy informálisan van szabályozva, igazából másodlagos...

2020. szept. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

Sok ember elhiszi amit az állami média sulykol beléjük, napi szinten még a csapból is ez a koronavírusos szarság folyik, és sokan tényleg elhiszik, hogy ez a maszkos hülyeség ér valamit.

Van olyan is aki úgy van vele hogy engem megsz.pattak ezzel akkor vedd fel te is ne csak én.

Nem hinném, hogy csak a mi országunkra jellemző, hülyék mindenhol vannak.

2020. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
1-es vagyok. Igaz, Száz százalékban igazad van hatos.
2020. szept. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

#7-es leírta a lényeget.

Amúgy kutyát nem érdekli,hogy kint van-e az orrod vagy sem,mióta kötelező 1x sem húztam fel rendesen,de soha senki nem foglalkozott vele.

2020. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
nekem a nyanyák pampognak mert az orromra nem huzom csak a számra....tacskó kell nekik
2020. szept. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!