Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orvosi végzettségűek/orvostanh...

Orvosi végzettségűek/orvostanhallgatók! Hogyan vélekedtek a mostanában kialakuló koronavírus-vitá(k)ról? (Gődény/Boldogkői, stb.)

Figyelt kérdés

Aki a szakmában benne van, az gondolom ismeri, miről van szó, de azért "emlékeztetőnek" például:


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=WTIgoWUH9Mo


https://www.youtube.com/watch?v=zWG4uAcNYjE


[link]


stb. stb.



Köszönök minden hasznos választ előre is!



2020. szept. 23. 20:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/170 anonim ***** válasza:
60%
Én Boldogkoi parti vagyok maximalis, de sajnos a görény godeny lenyomja. Az atv - s vita szerintem nagyon gáz volt. Sajnos Boldogkoi urnak uj taktikat kene alkalmazni ezekkel szemben, mert nagyon esetlen. Nem celravezetok az ervei. Tegnap ota ezen gondolkozom, hogy hogyan lehetne retorikailag, kommunikacioilag valaszolni. A tablazatoknak nincs ertelme mutogatni laikusok nyelven kene beszelni, szerethetobben erthetobben, de sajnos nem tudom mi lehet a jo taktika. Remélem celba er az ertelem!
2020. szept. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/170 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Sajnálom, hogy ezt külön jelezni kell, de akkor megteszem:


1 - Nem tudom, kiről beszélsz, ha a kérdésre nem válaszolsz, menj máshova.

2 - Értelmes ember nem tud leírni káromkodás, személyeskedés nélkül egy mondatot? Nem kell egyetérteni X oldallal, de legörényezni, kisbetűvel írni a nevét szerinted tisztességes? Szerinted így komolyan veszi bárki a véleményed?

2020. szept. 23. 20:36
 3/170 anonim ***** válasza:
64%
Orvos vagyok. Elolvastam a kérdésedet. Tetszik! már pörög, kattognak a fogaskerekek az agyamban, hogy mit valaszoljak Önnek/Neked.... Aztan olvasom alatta a kiborulasát/odat és a fogyatékos szöveget.... ah mindegy nem éri meg leirni a véleményemet annak akiben ilyen indulatok vannak, nem kivancsi igazából egy orvos véleményére, csak egy kis esti feszültség levezetesre vágyik. Csak a veszekedés lesz.... Tovább keresem hol lenne segítség, értelme valaszolni a feltett kérdésre. Szép estét mindenkinek!
2020. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/170 anonim ***** válasza:
16%
3 as, milyen orvos vagyol?
2020. szept. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/170 anonim ***** válasza:
53%

A számok Gödényéket igazolják egyelőre, ezt nem lehet tagadni és kilátásban sincs a másik fél folyamatosan lebegtetett rémforgatókönyve. Nevetséges volt Boldogkőiék érvelése a járvány teória mellett, hogy de mert már 2 hasmenés egy családon belül is nevezhető járványnak orvosilag, ezért mondhatjuk, hogy járványhelyzetet áll fenn.

A lakosságot nem riogatni kell egy végzett orvosnak vagy egy tudósembernek, hanem végtelen higgadtan kizárólag a tények ismeretében elfogulatlanul tájékoztatni. És ez sajnos Gödényék részéről nyilvánul meg és ők a gyíkemberek míg a pánikkeltés pedig az elfogadott retorika és ez borzasztó. Jó tudom sokan gondolják úgy a kormányok közül, hogy a pánik, a félelem fog oda vezetni, hogy szót fogad a lakosság, ezért kell ez az egész: [link]

Na kérem szépen ez akkor sem indokolja, hogy a gondolkodni merő lakossággal így bánjunk és mindenféle idiótáknak nevezzük őket, uszítsunk ellenük csak mert rájöttek erre a taktikára és nem kérnek belőle. Szerintem egyébként ez abszolút elfogadhatatlan és etikáltan, a lakosságot minden esetben felnőttként kell kezelni, nem alattvaló hülyegyerekekként.

2020. szept. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/170 anonim ***** válasza:
55%
Azt még sokan nem tudják, hogy igenis jelentős számú orvos áll Gödényék mögött de nem merik ezt felvállalni, mert látják mit művelnek velük. Ennek a karakter és karriergyilkos megtorlásnak pedig végül a lakosság issza meg a levét. Hisz így sosem az igazság fog eljutni hozzájuk, hanem az aktuális kormány kegyeltjeinek az irányított kommunikációja.
2020. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/170 anonim ***** válasza:
87%

Gődényről tömören:

“Gyógyszerész létére jelenleg testépítőként viselkedik.”


Azt azért hozzátenném, hogy Gődény nem virológus, nem infektológus, szerintem mindenki maradjon a kaptafánál.

Mielőtt valaki megjegyezné, nem nézem le a gyógyszerészeket egyáltalán, miért is nézném.

Teljesen el vagyok ájulva az emberektől, meg vagyok döbbenve, hogy csak azt támogatják, hiszik el, ami kényelmes: nem akarok maszkot hordani, a tököm akar otthon lenni menni akarok erre-arra, azért azt támogatom, ami kényelmesebb, de nem fontosabb, jobb. Ez folyik jelenleg itthon, részben Gődény által vezetve. Ennyi. Ez mérgező.

Ja, nem vagyok fideszes, az egyetemen is tájékozódunk a vírussal kapcsolatos kutatásokról, nem a közösségi média a fő forrás...


Orvostanhallgató vagyok.

2020. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/170 anonim ***** válasza:
63%
#6-os, milyen orvosi csapat áll mögötte?
2020. szept. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/170 anonim ***** válasza:
66%
Akiket a kamara is száműzött.
2020. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/170 anonim ***** válasza:
84%
A 7-essel érték egyet! Gyógyszerésznek tanulok. 4.éves hallgató vagyok. Szakmám szégyenének érzem, hogy szembe megy a normál ész, tudósok és a tudománnyal. Illetve, hogy összeállt nyíltan kivetett orvosokkal. Pl. szcientológus és kamu vitamin, guru Lenkeivel. Nagyon károsnak tartom a viselkedésüket.
2020. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!