Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bkk màsodik covid hullàm ès...

Baja2001 kérdése:

Bkk màsodik covid hullàm ès elsö ajtos lezàràs kinek mi a vèlemènye erröl az egèszröl??

Figyelt kérdés
Egy dolgot nem èrtek a bkk nàl hogy amikor volt az elsö hullàm a covid nak akkor lezàrtàk kordonokkal az elsö ajtot most itt a masodik hullam akkor hogy lehet az hogy most nincs?? most nem fertözi a soföröket? kicsit nem vàgom ezt az egèszet de a bkv is ugy szar ahogy van Meg hogy lehet az hogy most hirtelen most nem az idöseket hanem a fiatalokat tàmadja ez a fantasztikusan okos virus????? Règota nem hiszek ebben az egèsz virus hiszti dologban de kinek mi a vèlemènye a fent leirtak alapjàn??

#Bkk elsö ajtos lezàràs
2020. szept. 24. 16:00
 1/5 anonim válasza:
72%
Tökmindegy, írásodból kiindulva ezt nálad jóval okosabb emberek találják ki (már ne is haragudj), kövesd amit mondanak.
2020. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.Retkes a busz, de járvány van.
2020. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
60%

A valóságot nem tudom,csak az én meglátásomat leírni.

Sofőr elvileg nincs kitéve fertőzésnek, ha az utasok hordják a maszkot. A fiatalok könnyebben átvészelik a fertőzést, az idősek meg szerintem jobban vigyáznak, okultak az első hullámból. Persze érdekes a kérdés és jogos is, hiszen most nagyon sok fiatal fertőzött, de anno már 1000 fő alatt mindent lezártak, sokkal többen voltak emiatt kórházban. Szerintem még sokat nem tudnak erről a vírusról.

2020. szept. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok volt a bliccelő. Gyakorlatilag mindenki ingyen bkvzott 3 hónapig.


Kell a lóvé, szarnak a vírusra...

2020. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiraly! Nem kell a berletet mindig kikutatni bepanikolva a taskabol!
2020. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!