Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miután elkaptad a covidot...

Miután elkaptad a covidot Hány nappal ment el a szaglásod a vélt covidos kontakt találkozás után?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy hanyadik napon jelentkezett tüntetnek a szaglás elvesztése, miutan elkaptad a covidot, vagyis amikor találkoztál a covidos kontakttal. Pl. Szombaton kerti partin voltál. Csütörtökön elvesztetted a szaglasodat. Addigra az is kiderült, hogy akivel sutogettel beteg lett.

2020. szept. 27. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindenkinek megy el a szaglása. Gyakori tünet ugyan, de nem feltétlenül fog bekövetkezni.

Egy ismerősöm testvére elkapta (tesztelték is) és pl. neki se ment el, csak lázas volt pár napig.

2020. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem ment el. Semmi bajom nem volt. Gyanítom, hogy csak fals pozitív lett a tesz.
2020. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat, de a kerdes azokhoz szólt akiknek ELMENT a SZAGLASA.

Tudom, h nem mindenkinek megy el, azt is hogy valaki eszre sem veszi h virus hordozó... De nem azt, kerdeztem hogy milyen tüneteid vannak vagy nincsenek. Ez csak egymás idejenek a rablasa így

2020. szept. 28. 11:25
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Nem lenne egyszerűbb azt írnod, hogy kötekedni akarsz? Vagy fogalmazd meg a kérdésed egyértelműen. Mert ha valakinek nem ment még el, akkor lehet, hogy holnap elmegy, de lehet hogy x nap után fog, ahol x az illető halálának napja mínusz a megfertőződés napja.
2020. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
18%
A vadász-kopóm kapta el és elment a szaglása.
2020. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Nagyjabol egy het utan. Meg augusztus vegen. Elso par napban csak natha szeru tuneteim voltak, meg hasmenes, aztbhittem par nap pihivel meg sok folyadekkal tul leszek rajta. Hat nem, amikor azt hittem mar jol vagyok hirtelen nem ereztem a szgaokat. Mindez egy honapja volt. Azota minden rendben, de neha meg mindig faradekony vagyok.
2020. szept. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!

Nagyon szépen köszönöm a valaszodat! Hálás vagyok!

Végre jöttél!

2020. szept. 29. 07:25
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 A náthás tünetek után mi következett? Leírnád az egész lefolyását? A náthás tünetek miből álltak? Torokfájás volt?
2020. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as persze! Kb a fertozes utan 4 nappal kezdtem magam rosszul erezni. Tudjatok, amikor le vagytok verve, es csakninkabb fekszetek az agyban. Ez volt kb 2 napon at, bagyadt voltam, hasmenesem volt, bar enni tudtam, nem volt nagy etvagyam. Kozben rengeteg folyadekot ittam, fajdalomcsillapitot szedtem 3 napon at. Lazam nem nagyon volt, max 37,8 fok. De errol szerintem a folyamatos lazcsillapitas is tehet. Ezek utan par nappal enyhultek a tunetek es atcsapott nathaba. De erdekes modon csak nagyon keves valadekkal jart, viszont baromora fajt a fejem. Makd eszrevettem, hogy valadek nincs, az orrom se dugult el, megse tudom mar ugy erezni a szagokat. Es ez eltartott kb 1 hetig, kozben mas tunetem mar nem volt ereztem a javulast. Majd ra egy héttel megint baromi faradt voltam es 3 napon at csak aludtam kb. Utana megint minden jora fordult. :)
2020. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9!es mikor teszteltek? Melyik periodusban?
2020. okt. 1. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!