Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A hőemelkedés lehet a koronaví...

A hőemelkedés lehet a koronavírus tünete?

Figyelt kérdés
Pár napja érzem, hogy kicsit melegebb vagyok, mint kéne, ma mértem 37.1 volt, ami nem sok. Ezen kívül más tünet nincsen, érzek szagokat, ízeket, nem fáj semmim. Sokat buszozok, tehát én nem tartom kizártnak, hogy elkaphattam, viszont azért kételkedem egy kicsit, mert mióta volt egy nagyobb betegségem tavasszal, azóta többször is volt olyan, hogy 1-2 hétig magasabb volt a testhőm a normálnál. Valószínűleg fogok tesztet csináltatni, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2020. szept. 29. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
lehűlt a levegő, ne csodálkozz hogy elkaptál valami kis megfázást
2020. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Lehet.
2020. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha egyet köhögsz, akkor magától értetődő, hogy koronás vagy.
2020. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínűleg fogok tesztet csináltatni"

Tesztet legfeljebb fizetőset tudsz csináltatni, mert ennyi és ilyen tünet alapján a háziorvos nem fog tesztet rendelni.

Ennyi és ilyen tünet miatt fizetni 19 500 Ft-ot?

2020. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Persze, mindenképp csináltass tesztet, tíz fokos hőmérsékletesésnél ősszel nagyon ritka, ha valakinek ilyen őrülten magas, már-már életveszélyesen épphogyhőemelkedése van. Hívj azonnal egy mentőhelikoptert, sőt az lehet lassú, inkább egy mentő-MIG-29-est.
2020. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
37,1 még nem is hőemelkedés. Nekem hetek óta reggel és este kivételével 37 felett van.
2020. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Xddd koszi a valaszokat, kicsit azert megnyugodtam. Akkor ezek szerint ez normalis dolog..
2020. szept. 29. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 35,4. Az normális?
2020. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!