Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sok lábon kihordott légúti...

Sok lábon kihordott légúti megbetegedéseknek milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár évben nem vettem komolyan ezeket a betegségeket. Teával meg zsebkendővel plusz alvással kikúráltam magam. Sokszor a kiírt gyógyszereket sem szedtem el.

Mindig kigyógyultam annyi különbséggel, hogy pár nappal később.

Ennek hosszútávon milyen következményei lehetnek?



2020. szept. 30. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindig sikerült meggyógyulnod, akkor semmi. A gyógyszerek jó része egy egyszerű megfázás vagy influenza esetén csak a kellemetlen tüneteket enyhíti, nem gyorsítja fel a gyógyulást (pl. fájdalom- és lázcsillapítók, köhögéscsillapító). Szerintem az rosszabb, ha valaki gyógyszerekkel tömi magát, ezért, mivel nem érzi rosszul magát, nem marad otthon és nem pihen többet. A tea (főleg a gyógyteák) és a sok alvás segíti a gyógyulást.
2020. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem kell változtatnom, megnyugodtam.


Én is pont így tudtam, hogy sokkal egészségesebb a természetes felépülés mint az agyon gyógyszerezett ezért választottam ezt a módszert :)


Köszönöm szépen a választ

2020. szept. 30. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem muszáj gyógyszert szedni, de lábon kihordani sem jó. Megvan az esélyed egy másodlagos (mondjuk bakteriális) fertőzés összeszedésére, amely már csúnyább dózis lenne az immunrendszered ellen.


Otthon kell maradni, hidratáltan maradni. Ha jól esik, igyál, teszem fel, mézes teát, de ezekkel nyilván nem segíted a gyógyulást. Pihenni kell.

2020. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!