Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Sarka Kata – Rogán Cecília...

A Sarka Kata – Rogán Cecília által az arénában szervezett fittneszbulin miért nem terjed a vírus?

Figyelt kérdés

Ott senki sem hordott maszkot, tojtak a másfél méterre, beltérben volt, stb., míg nekem még akkor is fel kell vennem a szájkosarat a boltba, buszra, stb, ha senki sincs körülöttem.

A fradi meccs előtt/után is tömörült a tömeg maszk nélkül, nem volt gond. A parlamentben sem hordják a képviselők, ott sem fertőz.

Ennyire intelligens a vírus, hogy csak a pórnépet fertőzi meg.

Vagy inkább csak a szivatásra jó, a sok birka meg elhiszi, hogy a szájkosár véd? Vagy mi az oka, hogy egyeseknek mindent lehet, másokat meg hülyítenek?

Ha ennyire vigyázni kell, hogy ne fertőzzünk meg másokat, akkor miért nem kell vigyázni meccs után tömörülve, fittneszbulin, stb?



2020. okt. 4. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A fitt emberekkel nem bír a vírus.
2020. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

"fel kell vennem a szájkosarat a boltba, buszra, stb, ha senki sincs körülöttem"

Csak akkor, ha nem rabolni mész a boltba, hanem olyankor, amikor van(nak) elado(k) is. Saját buszon se kell felvenned, csak ha épp tomegkozlekedsz.

2020. okt. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Orbán Viktor arra használja ezt a helyzetet, hogy megmutassa a proliknak, hogy majd ő megmenti az országot a vírussal szemben.


Ez nem a védekezésről szól, hanem a szavazatokról! Sajnos nagyon sok rettegő ember van akik könyörögnek a kijárási tilalomért. Hollandiában például nincsenek korlátozások, soha nem is záratták be a boltokat, kocsmákat, stb.


Lakótársamnak pozitív lett a tesztje, valószínűleg én is elkaptam. Annyi volt az egész, hogy 1 éjszaka lázas voltam, majd 3 napig picit gyengébbnek éreztem magam, nem éreztem annyira az ízeket, szagokat, majd el is múlt. Ennyit arról, hogy ez egy halálos vírus. Még tesztre sem mentem el, mert annyira jelentéktelen és mert kigyógyultam mire időpontot kaptam volna.


Sokkal, de sokkal több fertőzött van mint amit a statisztikák mutatnak. Így persze magasnak tűnnek a halálozások.

2020. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
És azért mert nálad enyhe lefolyású volt, a többiek le vannak kakalva, ugye?
2020. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Ki mondta, hogy nem terjed? Ugyanúgy terjed, mint bárhol máshol. Attól, hogy a Viktor azt mondja, nem terjed kevésbé. A vírus ugyanis elég öntörvényű, nem fogad el parancsot senkitől.
2020. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
4-es: jajj, de cinikus vagy...
2020. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as, nekem is ugyanez volt, csak kis torokfájás meg köhögés, nekem az íz- meg szagérzékem nem ment el. A házidoki azt mondta, hogy tuti nem kovid. Mert hogy az csillapíthatatlan lázzal jár napokig. Hát nem tudom...
2020. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!