Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek alapján elmennétek...

Ezek alapján elmennétek teszteltetni, gondolnátok covidra?

Figyelt kérdés

Múlt hét hétfőn kezdődött érdes, karcos torokfájással, 2-3 napig tartott. Négy napos orrfolyás. Ezen kívül ilyen gyenge és jövő-menő tüneteim voltak 4-5 napig. Végtagfájdalom, mellkasfájdalom, szédülés, fejfájás, köhögés beszédre meg torokirritációra, szemégés, hányinger. Volt, hogy úgy tűnt, gyengébben érzem az ízeket. Kezdettől fogva vagy elönt a meleg, vagy fázok, reggel csurom vizesen ébredek. Tompa vagyok, feltűnően jól alszok, bár nem húz az ágy. Gyenge vagyok, időről-időre visszatér a fejfájás, a hátamat folyamatosan leizzadtnak érzem. A karom gyenge, és fáj, de legalábbis folyamatosan érzem.

Csináltatnátok tesztet, gondolnátok koronára?



2020. okt. 6. 09:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem. Tipikus influenzaszerű tünetek.

Megaztán, más vírusok is dolgoznak most, nem csak a covid.

2020. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet corona, ahogy lehet influenza is és más vírus is. Nem mennék el tesztet csináltatni, minek? Mennyivel leszel előrébb, hogy covid vagy nem az? Így is úgy is ugyanazt kell tenni: otthon maradni, egy háztartásban élőkre is vigyázni, hogy ne kapják el, pihenni, vitamint szedni, ha kell, lázat / fájdalmat csillapítani stb.
2020. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Annyival lennék előrébb, hogy ahova feltétlen mennem kell, oda el merek menni lelkifurdalás nélkül, nem attól tartva, hogy valakit koronával megfertőzök.
2020. okt. 6. 11:41
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Miért, ha influenzával fertőzöd meg vagy egyéb nyavalyával, az "elfgoadható"??? EZÉRT tart itt a corona is, mert az emberek, beleértve a munkaadókat is, ennyire önzőek!
2020. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha úgy vesszük, igazad van.
2020. okt. 6. 12:18
 6/20 anonim ***** válasza:
#3: Na ez az álszent hozzáállás, amitől falra mászok. Nem akarom másokat megfertőzni koronavírussal, de influenzával minden további nélkül. A maszkot sem hordta tavaly senki, pedig akkor is meghaltak szövődményekben ennyien, mint most, csak nem számolgatták naponta. Ha nem foglalkozna vele a sajtó, észre sem vennénk, hogy koronavírus járvány van.
2020. okt. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hasonlóak a tüneteim, én elmegyek magántesztre reggel 10-kor. 1-2 nagyon rossz napom volt, tüdőfájdalommal, ezen kívül egy erősebb megfázás tüneteit produkáltam.
2020. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#7 Megírod majd a teszt eredményét? Én mire rászántam magam, hogy elmegyek, meggyógyultam :D Olyan 1,5 hétig tartott.
2020. okt. 8. 16:06
 9/20 anonim ***** válasza:
megírom, persze. Most abban reménykedem, hogy covid, és túl vagyok rajta, de meglátjuk.
2020. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én is gondolkozok még mindig egy átesettségi vizsgálaton. Mert félek a vírustól, tehát jó lenne tudni, hogy ilyen könnyen átment rajtam.
2020. okt. 8. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!