Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha tudnád hogy koronavírusos...

Ha tudnád hogy koronavírusos vagy el mernéd mondani?

Figyelt kérdés

Annyira ilyesztőek ezek a történetek, hogy be kell zárkózni ilyenkor és nézd a TV-t mikor makk egészséges vagy, mert kontakt voltál és pozitív vagy. Hetekig kiesel a munkából nem kapsz bért, meg sem beszélheted, nézheted a négy falat egész nap heteken át.


Ha mondjuk tudnád hogy koronavírusos vagy, mert teszt eredményed van és/vagy ha éreznéd az igen enyhe tüneteket is, de közben marha jól vagy és mulik. Akkor kitennéd magad ennek a herce hurcának?



2020. okt. 6. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
77%
Simán
2020. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
70%
Igen, mivel antiszociális vagyok, jobban szeretek otthon ülni a négy fal között és elleni a magam kis világában és nem emberek közé menni. Nem vagyok emberszerető, inkább magamnak való vagyok, szóval egyáltalán nem zavar. Amúgy is otthonról dolgozok évek óta, csak akkor megyek emberek közé ha nagyon muszáj.
2020. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ugyanis nem vagyok felelőtlen, és nem akarnék megfertőzni senkit, aki esetleg nem úszná meg ennyivel.
2020. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
63%
Igen, márcsak azért is mert tiszteletben tartom mások egészségét. Nem akarok senkit (pláne a szeretteimet) kitenni valaminek. Ha enyhék a tünetek lehet átmegy rajtam pár nap alatt. Tájékoztatom őket (meg az orvosomat is), hogy igen elkaptam, viszont ha egészségesnek nyilvánítanak folytatom tovább az életemet, mint eddig.
2020. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
45%
Eleve nem fogom megtudni, mert nem teszteltetném magam. Influenzát sem szoktam leteszteltetni. Amúgy meg ugyanúgy viselkednék mint más betegségnél, ha jobban vagyok, akkor megyek, intézem az ügyeim, ha meg annyira szarul lennék, akkor kifeküdném itthon.
2020. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszek azoknak, akik azzal az álszent dumával jönnek, hogy vigyázok mások egészségére, mert egészen eddig nagy ívben szartak rá, a korábbi járványoknál semmit sem tettek, most meg mitől van ez a hirtelen pálfordulás? Aztán meg miért higgyek azoknak az embereknek, akik pocskondiázzák a többieket, mások szüleinek halálát kívánják, stb.? Ezek az emberek nem hitelesek, amikor azt mondják, hogy másokra vigyáznak. A nagy lópikulát vigyáznak másokra. A saját tyúkszaros életüket féltik, de így tálalva sokkal jobban hangzik. Aki tényleg aggódik a másikért, az nem beszél úgy, ahogy ezek beszélnek. Én is betartom az előírásokat, (bár nem értek egyet velük), de ne játszuk már el a hőst, hogy most ezzel megmentünk bárkit is. A vírus ugyanúgy terjed akkor is ha maszkot hardunk, ha távolságot tartunk, stb.
2020. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted észre venné bárki is, hogy koronavírus-járvány van, ha nem lenne tele vele a sajtó? Máskor is megbetegszenek emberek, most is. Ennyi.
2020. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Miért ne mondanám el? Ha valaki ettől pánikol, akkor féljen csak még jobban. Erre vágyott úgyis, nem? Hisz jön a zombiapokalipszis, mindmeghalunk.
2020. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
68%
Persze.
2020. okt. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
65%
Igen, elmondanám. Sőt, kötelességemnek is érezném, hogy szóljak, mivel vendéglátásban dolgozom. Plusz nem utolsó szempontból én is (mint nyilván mindenki más is) féltem/félteném a családomat, nehogy összefertőzzem őket. Pláne mivel ovis és kisikolás gyermek is van.
2020. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!