Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vasárnap keverve ittam alkohol...

Apanacsi kérdése:

Vasárnap keverve ittam alkoholt és amikor hazaértem akkor rosszul voltam. Azóta fura érzést érzek a hasamban, nem nagyon akar múlni ez az érzés. Fáj a hasfalam,ürességet érzek, nem igazán van étvágyam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasmenésed nincs? Más panasz? Székleted nem változott?
2020. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Többet ittál, mint hinnéd, hogy bírnád. + a keverés + kérdés mit ittál, és abban mi volt.


Sok vörösbortól már nálam is volt hasgond, napokig..


Gondolom fiytalabb is vagy, aztán azt hitted.

2020. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dongaben ***** válasza:
Gyomorfekély az esélyes. Mindenképp vizsgáltasd ki, mert nem tréfadolog.
2020. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyomor vagy a bélnyálkahártyádat kikezdte az alkohol, időbe telik amíg ez regenerálódni tud (pár nap). Hirtelen sok és túl tömény alkoholt vittél be.
2020. okt. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! Szerencsére egy hét alatt rendbe jött a gyomrom.
2020. okt. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!