Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tapasztalsz a járvány...

Mit tapasztalsz a járvány elszabadulásából?

Figyelt kérdés

Az ellenzék már farkast kiált, hogy elszabadult a járvány Magyarországon. Ti mit taoasztaltok ebből? Nem az van, hogy csak a tavaszinál lényegesen több teszt hoz több pozitív eredményt? Vagy tényleg kezd problémás lenni a dolog?


Az ellenzéki oldalon megy a pánikkeltés, a kormányoldalon meg az, hogy minden oké. Akkor most mi lehet az igazság?



2020. okt. 8. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakrendelesre meg később kapok időpontot mint a vírus mizéria elott.

Majdnem 3honapot kell várni egy gasztroenterologiara

2020. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Az ellenzék sem tudja már hogy mit akar.!

Egyszer nem hisz a vírusban, majd szidja a kormányt, hogy nem tesz semmit ellene ! Akkor most mi van?????

2020. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Azt tapasztalom, hogy egyre több ismerősöm és kollégám lesz vírusos,

a fiam iskolájából is hazaküldtek több osztályt, és egy távolibb ismerősünk meg is halt.

2020. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
Milyen járvány?! Hol?! Még olyan embert sem láttam, aki látott volna 1 db beteg embert. Ne bohóckodjunk már gyerekek.
2020. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
4-es Nagy a mellényed, de meddig?
2020. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 meszike91 ***** válasza:
53%
Kevés teszt van és már nő a halottak száma is.
2020. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos már nagyon gyakori minden ismerősöm környezetében. Holnap énis megyek tesztre, mindenki beteg a családban.
2020. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

A tavaszi kb mellettünk robbant ki (egyetemen dolgozok). Most gyakorlatok alatt több hallgató is önkéntes karanténba ment, mert ingyenesen nem tudtak tesztet csináltatni. Nekem is kellett volna teszt, mert több órán keresztül voltam egy légtérben egy teszt által pozitív covidossal. Elvileg teszteltek volna, gyakorlatilag mivel nem lett tünetem egy hét után mennem kellett dolgozni (egy hetes késéssel tudtam meg az incidenst, így a 2 hétből 1 hét lett). Ha nem vagy durván beteg, vagy nem elég jó fej a háziorvosod, akkor szinte lehetetlen ingyenesen teszteltetni.

A pozitív tesztek aránya 8-14% között ingázik. A WHO irányelve ezen ügyben 4%, amivel követhetőnek mondja a fertőzés terjedését. Szóval tényleg rossz a helyzet. Nagyon sok nyilatkozatban ferdít a kormány elég egyértelműen. De további szigorításokat nem mernek meglépni a gazdaság miatt. Igazából senki se tudja, mi a helyes ebben a helyzetben.

2020. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem sem tesztelnek láz híján, pedig köhögés, nehézlégzés, tüdőfájdalom, minden más stimmel.. és mindenki beteg a háztartásban. Holnap kifizetem a nyamvadt 19500 forintot, aztán okosabb leszek.
2020. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
A kormány aljas módon kihasználja a kovidbulit az ellenzék meg teljesen idióta szinten vegetál. Meg vagyunk lőve rendesen ezzel az egész bandával.
2020. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!