Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt/van koronavírusod?Bővebbe...

Volt/van koronavírusod?Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Azokhoz lenne kérdésem, akik már igazoltan átestek a Covidon, vagy most vannak benne. Milyen tünetetek voltak? Hogy derült ki? Véletlen pozitív tesztből, vagy tünetek alapján célzatosan teszteltek? Mi történt utána? Tünetek/+teszt után mikor kerültetek hivatalosan is karanténba? Hogy kerültetek ki, negatív teszttel, vagy teszt nélkül x nap után? Minden érdekel ezzel kapcsolatban. Kérlek, linkeket ne küldjetek, magamtól is ki tudom keresni az erre vonatkozó adatokat, csak személyes tapasztalatok érdekelnek!

2020. okt. 8. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz légzés, száraz köhögés, láz
2020. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársam felesége kovidos lett. Engem is teszteltek, pozitív lett. Én köhögését kívül mást nem éreztem. Ha nincs pozitív tesztem akkor a klímára fogtam volna.
2020. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Édesanyám covidos volt. Influenza tünetek, fura közérzettel. Később derült ki mikor már átesett rajta, antitest kimutatós teszttel. Így hivatalosan nem voltunk karanténban. Viszont senki más nem kapta el itthon tőle pedig ugye mindig egy légtérben voltunk. Túlélhető dolog teljesen, értelemszerűen ha nem haldoklik az ember amúgy is más miatt :)
2020. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon beteg voltam.



38 éves nő vagyok, alapbetegség nélkül, és nem dohányzom.



3.5 hétig voltam beteg.



Tünetek: 38-39.5Cfokos láz, köhögés (éjjel ébren ültem az ágyban miatta), erős bőrfájdalom, szemfájás, száraz, habos száj, ami miatt enni sem tudtam, ízlelés elvesztése, ízületi fájdalmak, "szőrnyelv" kialakulása (B komplextől helyre jött), állandó fáradtság és folyamatos 130-145ös pulzus.



Szedett gyógyszerek: Tamiflu, Asi Sandoz, Azibiot, Ambroxol, Aspirin Complex, B komplex



A betegség után: a szívemre azóta szednem kell a Bisoprorolt.



A betegség 2. hetében bevitt a covid-mentő. Nagyon félelmetes volt.. Azok a beöltözött emberek... Mint egy amerikai katasztrófafilm..


(nem volt tüdőgyulladásom szerencsére, de a vérképem miatt épphogy megúsztam.. Az ügyeletes doki be akart fektetni).

2021. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen egészséges, fiatal rokonom majdnem belehalt, azóta is gyógyszert szed. A hármas véglény meg nevetgéljen, ennyi öröme legyen...
2021. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!