Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan előzzük meg egy esetleg...

Hogyan előzzük meg egy esetleges megfázást?

Figyelt kérdés

Október végétől november végéig tart az őszi érettségi. Vagyis november végéig nagyon nem kéne megfáznom de sajnos eddig minden évben voltam legalább 2x megfázva a téli időszakban.


Most, hogy ezt mindenképpen el kéne kerülnöm egy darabig, mit ajánlotok?


2020. okt. 8. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ehetsz mézet, akkor vegyél méhpempőt, vagy méhpempős mézet és csinálj 1 hónapos kúrát, nagyon jó immunerősítő, megvéd a betegségektől, nálam minden télen bevált.
2020. okt. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
D3 vitamin (2000-4000 NE/nap), C vitamin (citrusfélék, paprika, bogyós gyümölcsök), grapefruitmag-csepp, echinacea. Egyél sok zöldséget, táplálkozz egészségesen, ne igyál sok tejet. Éjszaka aludj eleget, és öltözz az időjárásnak megfelelően.
2020. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor megvoltál fázva milyen tüneteid voltak? Mert én megfázva teszem a dolgom, számtalan vizsgán voltam lázasan is, komolyan már észre sem veszem az ilyesmit. Amikor érettségiztem akkor is ömlött az orrom, vittem magammal zsepit és kész, nem éreztem hogy rontana a teljesítményemen
2020. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Utolsónak: igazából engem sem érdekelne, mert egy ilyen miatt nem hagynám ki semmiképp az érettségit, legfeljebb beveszek egy lázcsillapítót. A baj igazából, hogy most a vírusjárvány miatt szinte kizártnak tartom, hogy beengednének bármilyen iskolába lázasan.

2020. okt. 10. 18:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!