Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon koronàs vagyok?

Vajon koronàs vagyok?

Figyelt kérdés

Az lenne hogy màr 7 napja magas làzam van (mellkas és fej) bővebben lent.


Az egész màsodikàtól kezdődött.


•Első nap.

{Éjfélkor kezdődött} làz (Fej és mellkas talàn egész test)

-

•Màsodik nap.

Làz és fejfàjàs (mellkas és fej talàn egész test)

-

•Harmadik nap.

Torokfàjàs és làz (mellkas és fej) [orvossàgot szedek és szopogató tablettát]

-

•Negyedik nap.

Torokfàjàs és làz (mellkas és fej) [Teàba kikevert gyógyszert iszok és szopogató tablettàt veszek be]

-

•Ötödik nap.

Sokkal jobban vagyok tegnapóta màr kint is voltam. [De este vissza jött a làz és gyenge is vagyok] | hasmenés tünet kezdete |

-

•Hatodik nap.

Làz és fejfàjàs gyengeség (mellkas és fej / gyengeség az egész testre hat) [Teàba kikevert gyógyszert iszok]

-

•Hatodik/hetedik nap {9/10 dike} (23:??)

Hidegràzàs 25-30 perces nagyon magas làz (Életemben nem éreztem ilyen magas làzat) ekkor maradt a làz és a hasmenés mostanàig.

-

•Hetedik nap. {8adika}

Hasmenés fejfàjàs torokfàjàs nehéz légzés (kicsiket lélegzek) nincs vége még a napnak amikor írom...

-

------------------------------

Lenne itt még valami furcsasàg

------------------------------

Ha elkezdem letenni a fejem és behunyom a szemem elkezdek izzadni fel megy a vérnyomásom és szédülni és alig kapok levegőt (probàlok aludni) miért van ez?



#betegség #tüdőgyulladás #COVID #Hidegidő #Esőesett
2020. okt. 8. 23:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire aggódsz csináltass tesztet.
2020. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
54%

Szerintem nagyon megfáztál, illetve (nem biztos, csak feltételezem, vírustól eltekintve velem is így volt, mikor nagyon megfáztam) lehet a gyenge immunrendszered miatt tart több napig a felépülés.

De ha mindenképp meg szeretnél nyugodni csináltass tesztet, azzal biztosra mész!

2020. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Hét nap alatt nem mentél el az orvoshoz??
2020. okt. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3# mert ha kiderülne hogy fertőzött vagyok akkor pénz büntetés kapnék és sajnos nincs meg a telefonszàmuk..
2020. okt. 8. 23:45
 5/19 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem azt is leírni hogy haveromal votkàt ittunk 2 decis pohàrba kb 3-4 ittam meg ez volt 26dikàn


Most arra is gyanakszok hogy 28 vagy 29kén nyitott ablakkal aludtam. Valaki furcsaságra tudd valamit?

2020. okt. 9. 00:02
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kapnál pénzbüntetést? Ilyen szerintem nincs. Tüneteid elég Covid gyanúsak. Amúgy mennyi az a nagyon magas láz?
2020. okt. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Lehet akár egy erősebb megfázás amit nehezen küzd le az immunrendszered, de a covid se kizárható mondjuk szerintem kicsi az esélye. Télen a fél világ meg van fázva, ha mindre rá akarják majd fogni hogy covid, szépen fogunk kinézni.

Jobbulást!

2020. okt. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek tipikus Covidos tünetek, ötödik nap nem kellett volna kimenni és már második nap hívtam volna a háziorvost, sürgősen teszt kellene. Miért kapnál pénzbüntetést? Még ma hívd fel háziorvosod, biztosan fent van a neten a telefonszám, de megkérdezheted szomszédodtól is.
2020. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hívd fel végre a háziorvosodat!
2020. okt. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Votka!!!
2020. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!