Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha nem érzek ízeket,koronavíru...

Ha nem érzek ízeket,koronavírusos vagyok?

Figyelt kérdés

2 napja tompán érzem az ízeket (illatokat érzek,ízeketcsak tompán)

Más tünet nincs.



2020. okt. 13. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Igen
2020. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem kellene netes hozzászolók a hallgatni, hanem fel kellene hívni a dokit vagy bemenni hozzá. Neki kell ezt megállapítani. Mert nem csak magaddal felelőtlenség ez hanem azokkal akikkel érintkezel is. Mert ha netán fiatal vagy ès te minimális tünetekkel megúszod, attól még továbbadhatod a szeretteidnek vagy bárki idősnek akinek azért jó eséllyel lehet már vele gondja. Orvos !
2020. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Én sem éreztem pár napig, voltam a sűrgősségin mert más tüneteim is voltak, és nem voltam koronás. (megnézték) de inkább menj orvoshoz, vagy hívd fel, az a biztos. Jobb megelőzni a bajt.
2020. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Rossz a szakács.
2020. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem kéne még mindig a hétvégi kaját majszolni.
2020. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Hogy vagy azóta? Voltál orvosnál?
2020. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!