Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez az influenza előjele lehet?

Ez az influenza előjele lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel úgy ébredtem, hogy fájnak a végtagjaim és a hátam leszakad. Fáj a fejem, égnek a szemeim, gyenge vagyok és hőemelkedésem van. Elkaphattam valamit, vagy van esély arra, hogy holnapra jobban legyek?

2020. okt. 15. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg elkaptál valamit.

De volt már olyan, hogy így éreztem magam, de végül nem jött ki, mert egész nap pihentem, feküdtem.

Nem lehet előre tudni, bármi lehet.

2020. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátaim covid fertőzése is így indult. Hívd fel a haziorvost ne várd meg a hétvégét. Hátha még intéz neked tesztet.
2020. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az influenza általában hirtelen jön, nálad köhögés nem áll fenn, szóval lehet, hogy ez egy erősebb megfázás, hisz az sokkal lassabban fejlődik ki, mint az influenza. Azonban lehet a covid is.
2020. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan koronavirusra utal ez a tunetkombinacio. Szemelyes tapasztalatbol mondom.
2020. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!