Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma anyukámnak a koronavírus...

Ma anyukámnak a koronavírus tesztje pozitív lett a munkahelyén, mi lesz a következmény?

Figyelt kérdés
Ma kapta meg anyukám a teszt eredményét ami pozitív lett. Olyan a munkaköre szóval kötelező volt a teszt, de neki nincs semmi tünet. Mi lesz ezután? A főnök értesíteni fog valakit, akik karanténba rakják a házat 10 napra? Apukámmal és testvéremmel élünk itt. Rajtunk is megfogják csinálni a tesztet? Köszönöm a választ!

2020. okt. 15. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egészségügyileg valószínüleg nem sok, rendben lesz anyukád és minden bizonnyal Te is.
2020. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Fel kell hívni a háziorvost. Ő karanténba kerül, titeket is tesztelnek.
2020. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Barmi tortenik, az biztos, hogy anyukad 100%, ti pedig nagy esellyel szinten megfertoztok nagyon sok embert, ha nem maradtok otthon.
2020. okt. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel, de nem biztos egyáltalán. Én amikor elkaptam a vírust, utána való 2 napban találkoztam emberekkel, és senki nem kapta el, valamint a szüleim sem. Lényeg, hogy ha tehetitek, akkor izoláljátok el anyukátokat, használjatok külön fürdőt, ha erre van lehetőség.
2020. okt. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia. Édesanyádnak mihamarabbi vírusmentességet kívánok. Kérdésem lenne: a PCR teszt előtt hány órával étkezet utoljára? A 8 óra be volt tartva?
2020. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 órát mondtak, hogy annyit nem szabad enni inni elotte.
2020. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!