Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Réteges öltözet megvédhet az...

Réteges öltözet megvédhet az erősebb megfázástól ha már elkezdtem köhögni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ma köhögni. Estefele kezdődött és egyre inkább irritál a köhögési inger.


Én arra tippelek, hogy esőbe pulóverben voltam odakint így meghűltem. Ráadásul ez nem sima eső volt hanem ilyen darás-havas eső.

Viszont holnapra le lett fixálva egy horgászat. Megvan a jegy és mindennel együtt több mint 5 ezer forintot költöttem el és nem szeretném kihagyni mert pénzpocséklás lenne az egész.


Az érdekelne, hogy ha holnap úgy öltözek fel, hogy veszek fel síaláöltözetet a pólóra majd felülre kettő pulóver még plusz egy vékony széldzseki, fejre pedig sapka akkor az megfog védeni attól, hogy jobban megfázzak vagy ez már csak rontani fog a helyzeten?


Délelőtt 10-kor mennék ki akkor 6 fok lesz, délután pedig sütni fog a nap és 11-12 fok körül lesz az előrejelzés szerint és eső nem várható, de ha lesz is a széldzsekim vízálló.



Ti mit gondoltok?



2020. okt. 17. 20:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyébként most épültem fel 1,5 hete vírusos légúti megbetegedésből szóval ezt teljesen kizárom,hogy az lenne.
2020. okt. 17. 20:48
 2/17 anonim ***** válasza:

Mindenképpen célszerű rétegesen felöltözni a tóparton, ahol eleve jóval hidegebb van.


A megfázástól pedig az immunrendszered erőssége fog megvédeni! Nos, mennyit foglalkozol saját egészséged megőrzésével?

2020. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Őszintén?

Semmit


Nem szedek vitaminokat természetes tápanyagból se igazán.

2020. okt. 17. 20:58
 4/17 anonim ***** válasza:
Gondolom sokszor vagy beteg és ezen változtatni se akarsz, tehát nagyon szeretsz beteg lenni. Ámen, a te dolgod.
2020. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A hidegtol hipotermiad lehet, megfazasod nem, mert az egy virusos fertozes.
2020. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4. Sose voltam sűrűn beteg.


Kb 1 évben 2-3x


Most szeptembertől kezdve már 3x voltam az.

Nincs gond az immunrendszeremmel.

2020. okt. 17. 21:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Másfél hónap alatt csak 3x-szor voltál eddig beteg, de állításod szerint nincs gond az immunrendszereddel. 😂 Akkor hogy lettél beteg?
2020. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elfogyott a vírusirtó párlat ami állandó gyógyszerem😉
2020. okt. 17. 22:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Az alkohol szintén gyengíti az immunrendszert. Úgy néz ki, mégsem olyan erős az.
2020. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én a hátamat melegítem be ilyenkor szoros kardigánnal, nekem az jó többnyire. vagy könnyebb elviselni
2020. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!