Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vegnum, Multi-Pack 8 mennyire...

Vegnum, Multi-Pack 8 mennyire hatásos multivitaminok? Tudtok ajánlani még esetleg ami jótékony hatással van ténylegesen is a szervezetre?

Figyelt kérdés

2020. okt. 18. 10:07
1 2 3
 1/23 Ignis Subdialis ***** válasza:
87%
Szerencséd van, mert most írok egy átfogó összehasonlítást egy csomó multivitaminról és egyesével ellenőrzöm le a készítményeket és ezt már pont lecsekkoltam. Azt lehet róla elmondani, hogy vannak benne egymás felszívódását gátló anyagok, illetve kb. 6 ásványi anyag rosszul felszívódó vegyületben van benne. Jó (nagy) adag C-vitamin van benne, viszont a D az meglehetősen kevés, akár a tízszerese is jó lehetne. Az E-vitamin nem a legjobb formában van benne (pontosabban nem vegyes tokoferolok keveréke). Nem tudjuk, hogy van-e benne K2-vitamin, mert erre nem tér ki az ismertető. Szerintem nem valami jó multi ezek alapján, ráadásul drága. De kb. ilyen a multik 98%-a. Eddig csak a GAL volt az, ami nem kifogásolható a fentiek szerint, de még reménykedem hogy lesz jó, 22-t megnéztem, hátra van még 17. Még találtam egy olyat, hogy Pharmekal All-In-One Green Multi, amiben sok jól felszívódó vegyület van meglepő módon, mondjuk ettől még akadályozzák egymás felszívódását, meg nincs benne K-vitamin.
2020. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Értem! Akkor esetleg mi az, amit a te személyes véleményedre hivatkozva tudnál nekem ajánlani jó szívből?
2020. okt. 19. 19:00
 3/23 Ignis Subdialis ***** válasza:
83%
Sajnálom, de eddigi ismereteim alapján tényleg csak a GAL multivitamin ilyen. Van egy alap és egy kiterjesztett termékük, sajnos eléggé drágák, de az olcsóbbak meg nem jók, szóval el kell dönteni, mi a fontos, az ár vagy a minőség.
2020. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2020. okt. 20. 19:00
 5/23 A kérdező kommentje:

S ez milyen lehet?


[link]

2020. nov. 3. 09:07
 6/23 Ignis Subdialis ***** válasza:
58%
Csapnivaló. Itt van az összefoglaló: [link] Ezt a terméket azért nem vettem bele, mert a gyártó honlapján nem szerepel, valószínűleg már kivonta a forgalomból és már csak azt árulják, ami megmaradt a boltokban.
2020. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Értem! Kemény ez a lista...:) S a Gal-on kívül nagyon egyiket sem ajánlanád? Idős, 70 év feletti hölgynek lenne.
2020. nov. 4. 18:50
 8/23 Ignis Subdialis ***** válasza:
79%
Béres csepp+C-vitamin, D3+K2-vitamin.
2020. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
C vitamint, D3-at, K2-t szed. Akkor vegyek mellé neki béres cseppet? Tényleg annyira borzasztó az íze?:)
2020. nov. 5. 19:05
 10/23 Ignis Subdialis ***** válasza:
72%
Önmagában igen, de a savas dolgok semlegesítik. Pl. 100%-os narancslé vagy citromos tea, limonádé.
2020. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!