Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy mégsem voltam...

Lehet, hogy mégsem voltam koronavírusos?

Figyelt kérdés
Néhány hete kaptam meg a hivatalosan végzett pozitív PCR-teszteredményem. 5 napon keresztül többször felment a lázam 38°C fölé és combfájdalmaim voltak, később fejfájás. Furcsa módon nem jelentettek be, és egy bizonyos intézményből hívtak miután a haziorvostol megtudták az eredményt. Egy házban élek a családommal, le lettek tesztelve és mind negatív lett.

2020. okt. 18. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Csak egyszer teszteltek?
2020. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, 10 nap karantén megvolt, másik tesztet nem tartottak szükségesnek
2020. okt. 18. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mindkettő eset előfordulhat. Vagy elkaptad, de nem adtad tovább, mivel nem voltál már fertőző, vagy hibás volt a teszt.
2020. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát tünetesen is érintkeztem mindenkivel. Még nem olvastam hamis pozitív tesztről, pont ezért is vagyok kíváncsi, de akkor ezek szerint nem vagyok túl rajta.
2020. okt. 18. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Ne aggódj, rengeteg fals-pozitív teszt születik.
2020. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Valószínűleg új tesztre lesz szükségem, mivel tudni szeretném, hogy mennyire legyek elővigyázatos az idősebb családtagokkal.
2020. okt. 18. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon szívesen, jó egészséget!
2020. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
44%
Szia. A férjemnek negatív PCR tesztje van, okt. 14.-én lett levéve. A tünetek okt. 7.-én kezdődtek: magas láz( napi 6-7szer,38-39,8 között 7 napig!), Száraz köhögés 3. naptól, véres orrváladék 3 és fél napig, véresen egyezett köpet, reszketés láz emelkedésénél, erős izzadás amikor lefelé ment, 3. Naptól étvágytalanság a nehézlégzés től/ légszomjtól. Okt. 8.-tól okt. 19.-ig otthon voltam vele, mivel azt gondoltuk Covid-19, nem akartam a munkahelyre bevinni a vírust. De.... Meglepetésünkre negatív lett a teszt. A láz október 19. -én hőemelkedésre mérséklődött, a légszomj a mai napra gyengeséggé mérséklődött, étvágy az nagyon jó. Szerinted ez mi lehetet? Nem kaptam el semmi hasonlót, hála a Jó Istennek, bele is haltam volna. Ja... Volt tüdő röntgen,negatív.
2020. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!