Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Házi karanténba jogosultak!...

Házi karanténba jogosultak! Kinél hogy megy az ellenőrzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos tegnap én is pozitív eredménnyel tértem haza. Nem tudom hogyan zajlik ez az egész folyamat. Eddig csak annyit mondtak nekem telefonba, hogy lehet hogy csak egy Viber videóhívás is elegendő, hogy igazoljam otthonlétem.

Mik a tapasztalatok? Hozzátok jöttek mindennap, vagy videóchaten keresztül történt az ellenőrzés? Azt a bizonyos piros cédulát ki kellett akasztani a kapura?



2020. okt. 19. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a szomszédom volt karanténban, igaz annak már 1 hónapja. Ő hozzá párszor kijöttek a rendőrök, de sosem szálltak ki a kocsiból, csak kint megálltak egy félórára a ház előtt. Hogy akkor telefonáltak-e neki vagy valami, azt nem tudom. Lehet hogy kiintegetett nekik az ablakból.
2020. okt. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ajj de beteg már ez az egész kész diktatúra
2020. okt. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Egy racionális, jól működő társadalomban a karantén fogalmának ismeretlennek kellene lennie. Aki tudja hogy fertőző beteg, annak meg sem szabadna fordulnia az eszében, hogy kimegy emberek közé. Erre a "diktatúrára" egyedül a hülyék miatt van szükség, akik szarnak rá ha másokat megfertőznek.
2020. okt. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ne is mondd! Egésznap kapom a telefont a munkahelyemről meg most már a járványügyisektől is. Kijöttek ma reggel ellenőrizni engem, de olyan értetlenek voltak, hogy az már fáj. Feltettek pár kérdést, hogy hol jártam, kivel találkoztam stb. De látszott rajtuk, hogy azt se tudják, mit csináljanak velem. Végül megegyeztünk a Viberes kommunikációban.


Tököm tele van az egésszel...

2020. okt. 19. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Jogosultak? Nem gondolod, hogy nagyon rossz ez a szóhasználat? Inkább kényszerítetteket kellett volna írnod.
2020. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!