Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatnátok magatokat Korona...

Beoltatnátok magatokat Korona vírus ellen ha kötelező lenne?

Figyelt kérdés
Egyre jobban pedzegetik, hogy ha lesz ellenszer akkor kötelező lesz beoltatni magunkat. Én tuti nem oltatnám be magamat, és remélem nem lesz kötelező! Ti hogy vagytok ezzel?

2020. okt. 20. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Ha kotelezo lenne, nem mindegy?
2020. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Alapvetően a vakcinák lényege az, hogy a társadalom nagyobbik része, teszem azt 90%-a, be legyen oltva. Így igen, beoltatnám magam.
2020. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Mai világba nem tehetik kötelezővé az oltást. Az óriási nagy felháborodást keltene. Én semmiképpen sem oltatnám be magam, mert kitudja mi kerül be a szervezetbe. Amikor ma már nano kamerák is vannak...
2020. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Igen, nagyon sokat érnének azzal, hogy látnák a belső szerveidet.
2020. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy nem.

És nem feltétlenül a konteók miatt hanem mert semmilyen megbízható vakcina nem készül el 1-1,5 év alatt.

2020. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha kötelező lenne, akkor nem választhatnánk, hogy akarjuk, vagy nem, szóval nem számítana, mit akarok.
2020. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
3-as: egy rakat kötelező oltás van így is, amit szépen megkaptál sorban gyerekkorodban. Én attól tartok, hogy az oltás megléte lesz az utazás feltétele, úgyhogy én beadatnám.
2020. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Két opció van. Ha véd az oltás, akkor akik félnek és beoltatják magukat, akkor azok védve vannak, tehát tök mindegy, hogy a többiek megfertőződnek-e vagy sem, őket megvédi az oltás. Ha nem véd, akkor felesleges beoltatni magát az embernek, mert úgyis mindegy. Ergo semmi értelme nem lenne kötelezővé tenni.
2020. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt nem merik meglépni, mert ott már elérnék a kritikus tömeg ingerküszöbét, és lázadáshoz vezetne. A szájkosarat még hordják, mint a kutyák, de mivel nagyon sok embernek van rossz tapasztalat influenza és egyéb oltással, ezt már nem tűrné a nép, hacsak nem olyan birka, hogy a kútba is beleugrik, ha ezt mondják neki.
2020. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem is az oltással, hanem a vivő és segédanyagokkal van a baj. Például az alumíniummal, ami hosszú távon nagyon káros. Szóval én semmiképpen sem.
2020. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!