Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Változtatott az influenzaoltás...

Változtatott az influenzaoltás beadatásával kapcsolatosan hozott döntéseden az, hogy Orbán Viktor nyilvánosan beoltatta magát?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 21. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp beadattam volna egyébként is, ez nem befolyásol.
Eredetileg nem akartam de emiatt már inkább beadatom én is magamnak.
Semmiképp nem kérem az oltás.
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Miért változtatott volna? Attól, hogy valaki birka, miért kell hogy kövessem őt?
2020. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Soha nem oltatom magam, de az idős családtagokat mindig beoltatjuk. Az idős családtagok idén is megkapják. Én eddig úgy voltam vele, hogy kivételesen én is beadatom (hogy ha lennének tüneteim, segítse a diagnózist), de mivel én a munkahelyemen szoktam elkapni, most meg félig-meddig itthonról dolgozom még 3 hónapot biztosan, lehet, hogy nem lesz értelme. Meglátom. Biztos nem az befolyásol, hogy akárki más beoltatta-e magát vagy sem. Orbán nyilván jól tette, hiszen rengeteg emberrel találkozik.
2020. okt. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
:D Az se oltás volt tuti.
2020. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én abban azért nem vagyok biztos. A múltkor Falus doktor is beoltatta magát látványosan, csak rajta maradt a tűn a kupak. Pár éve meg Németországban volt botrány abból, hogy a politikusok más oltást kaptak, mint a köznép.

Aztán ebbe is hogy mi volt a fene tudja.

2020. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha be is oltatja valami fontos ember magát, lehet más anyag van benne amit a nép kapna, ki tudja. Én az immunrendszerben és gyógynövényekben hiszek, szerencsére beteg sem vagyok, meg genetika kérdése is.
2020. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orban Viktor semmilyen dontesemen nem valtoztat.
2020. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!