Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért tartanak az emberek az...

Miért tartanak az emberek az Influenza elleni védőoltástól? Miért nem szeretik beadatni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Hát, nekem mindig is az volt a sejtésem, hogy igazából a legtöbb emberben a "juj, szuri" van az egész gyökerében. De ezt ők se tudják, egyszerűen az agya mindenkinek úgy működik, hogy a tettei tükrözik, amit tényleg hisz, amit mond, az pedig az agy PR-részlegének a terméke. Nem szándékosan, hanem így működik és nem nagyon lehet ellene mit tenni.


Hogy igazam van-e, az majd akkor derül ki, mikor az orrspray formájú oltások elterjednek. Ezekkel már pár éve kísérleteznek, úgy tudom.

2020. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon tönkretett mikor beadattam, miért tennék ilyet még egyszer magammal???? Az influenza önmagában semmi ahhoz képest amit az oltás okozott.
2020. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Tartanak? Most az van, hogy annyian kérték, hogy országosan elfogyott, most már aki akarná, annak sem jut. Lehet, hogy van aki fél tőle, de az biztos, hogy volt 1.300.000 ember aki nem, így elfogyott Magyarországon az oltóanyag.
2020. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
mert nem gazdagítom a gyógyszergyárakat, van saját immunrendszerünk, nem tudom feltünt-e.
2020. okt. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3: hol olvastad, hogy elfogyott? Se a 3Fluart, se a négykomponensű vakcináról nem találtam azt, hogy idén már most elfogyott volna. Az igaz, hogy várhatóan el fog fogyni (és a kormány azt ígérte, hogy rendelnek még, de nem tudom, hogy ez mennyire reális elképzelés, elég gyors-e ahhoz a gyártás).
2020. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Én is és sok ismerősöm is betegebb lett az oltástól, mint magától a betegségtől. Szóval nem akarok kitolni magammal. Aztán meg koronavírusban is többen betegedtek meg azok és súlyosabbak voltak a tünetek azoknál, akik az előző évben beoltatták magukat influenzára.
2020. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nézzetek utána Olaszországban és Kínában milyen oltáskampány zajlott az eldurvuló helyzetet megelőzően! Ha nagyon rosszindultú akarok lenni akkor azt hihetnénk ezzel akarnak második hullámot csinálni ott ahol nem volt elég súlyos "járvány".
2020. okt. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosomnál már elfogyott, én nem is kaptam, gondolom máshol is el fog fogyni. A cégem se tudott szervezni oltást, mert az állam az összeset lefoglalta.
2020. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Például ezért:

[link]

2020. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
budapest bizonyos kerületeiben szintén elfogyott!
2020. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!