Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ez Covid a tünetei...

Szerintetek ez Covid a tüneteim alapján?

Figyelt kérdés

Izmos megfázás, szaglás teljes elvesztése, fejfájás.

Fáradtság 1 napig volt, házidom karanténban a helyettes meg nem akar teszteltetni.


Nos szaglásom többször ment már el, mikor jobban megfáztam, de most kicsit parázok.


Fulladás, száraz köhögés nincs. Fejfájás is múlik már, ízeket gyengén, de érzek. Igazából ez is szokott jönni a megfázással, és még évekkel ezelőtt a házidokim mondta, hogy a felső légúti megbetegedéseknek gyakran hozadéka a szaglás-és ízérzékelés elvesztése.


Csütörtökön adattam be az influenza elleni védőoltást, vasárnap este jöttek a tünetek, dokim meg hétfőn lett pozitív.


Tegnap meg ma nem dolgozok, de a főnököm már zargat, hogy reméli, holnap már megyek dolgozni.


34 éves férfi volnék.



2020. okt. 28. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Így első olvasásra annak tűnik. De biztosat ebben az országban még a teszt se mutat. Említetted, hogy a dokid karanténban van. Esetleg előfordulhat, hogy amikor voltál beadatni az oltást, Te is megkaptad. Nekem is hasonló dolgom volt egy hónapja, az orvos szart a fejemre, nem teszteltek így én önszántamból egy hétig sehova nem mentem. Mondd el a főnöknek is ezt amit ide leírtál, hátha többre juttok. Nem vagyok jártas benne, de esetleg más úton nem lehet kérvényezni a tesztelést?
2020. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok jártas benne, de esetleg más úton nem lehet kérvényezni a tesztelést?"


De magánba 19.500 forintért, de nekem most ennyi sem fér bele. Elromlott a hűtőm, újat kellett vennem, az most vitt sokat ebben a hónapban.

2020. okt. 28. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Másrészt pedig sajnos így végképp nem tudhatjuk hogy ez Covid e. A tünetek egyénenként nagyon szerteágazóak lehetnek. Lehet hogy egy hónapja én is az voltam, mert én sem éreztem se ízt, se illatot, pedig be se volt dugulva az orrom :)
2020. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez érthető. Sajnálom. Az a legszomorúbb benne, hogy tojnak az egészre. Még én fizessek azért hogy az egy szóért hogy pozitív e vagy negatív...
2020. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi más lehetne.
2020. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Lehet akár az is, de lehet, hogy nem. Ötös: voltál te már úgy igazán megfázva?


Emlékszem gyerekkoromból is, hogy sosem éreztem "gethásan" a kakaó ízét, illatát.


Most sikerült az egész világban elérni, hogy szokványos megfázásos tünetektől már pánikolnak az emberek.

2020. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Iróniának szántam a válaszom.
2020. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen 6-os, sajnos ez a legnagyobb baj, hogy egy kis megfázásos tünet miatt már pánikolnak az emberek. Régen én is voltam olyan szarul, hogy ahogy felálltam, össze is estem. Most meg elérték azt az embereknél és nálam is, hogy már egy kis (remélem) meghűléses tünettől már pánikolok, hogy nehogy a koronavírus legyen. Eddig is voltak mindenféle betegségek, durvábbak, enyhébbek.
2020. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lekopogom, de minden létező tünetem eltűnt. Viszont a főnököm pozitív lett, náluk a két gyerek lázasodott be, utána tesztelték a családot.
2020. nov. 4. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!